Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was mam na imię Bartek i chce wam pokazać mój czerwony bolid.

Kupiłem go w styczniu.

Audi a4 Lim. 1.9tdi (Z1) rocznik 1995/03 w Polsce od 2008/10 do końca serwisowany.

Ma już na liczniku albo tylko 291k

nie ma w wyposażeniu nic ciekawego ale już mam za sobą pierwsze mody.

Autko miało już wstawionego chipa

Wyposażenie:

*ABS

*2X AIRBAG

*Elektryczny szyberdach

*Elektryczne lusterka

*Centralny zamek z alarmem (ori.)

*Musze pomyśleć co tam jeszcze jest.

mody:

*chip komputera silnika

wykres.jpg

*Reflektory przód depo Angel eyesy

Zdj_cie0103.jpg

*Xeony h7 4300k H.D.i

*car audio

Plany:

*naprawić usterki

*Lampy tył diodowe black

*alu s-line 16cali

*trochę po modzić z wnętrzem

Zdj_cie0079.jpg

Zdj_cie0078.jpg

Zdj_cie0081.jpg

20110202275.jpg

20110202276.jpg

20110202277.jpg

Zdj_cie0099.jpg

Zdj_cie0100.jpg

Zdj_cie0101.jpg

Zdj_cie0102.jpg

Zdj_cie0104.jpg

Zdj_cie0105.jpg

Zdj_cie0106.jpg

Opublikowano

Więcej zdjęć prosimy :cool1: może jakieś plany? :)

Witamy również ;)

Opublikowano
  • Autor

Obiecuje ze jutro zajme się tematem jutro odbieram auto od lakienika male poprawki +polerka i będą fotki

Opublikowano

zima poprawki ??? czy jakis dzwonek miales :naughty:

fajne bo czerwone ale troche pracy trza wlozyc... bo na lifty sie nie zalapales zbytnio

ogolnie na forum nie ma zbyt duzo czerwonych zmodzonych super a4 wiec mozesz byc pionierem :P chyba ze nie przewidujesz jakis zabaw stylistycznych

Opublikowano
  • Autor

To jest 95r. Więc o liftach niema mowy

Plany:

alu tylko niewiem jeczcze jaki rozmiar jakies s-line

images_CA75_TNL8.jpg

*lampy tył jakieś fajnie

*przyciemniane szyby

*halogeny

*XENONY

Opublikowano

ta felga musi być duża wg mnie 19 to jest minimum przy niej, choć w 20` wygląda jeszcze lepiej

Więc albo 19 albo zmień wzór koła[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 14:14_________________________________________________to masz w końcu AHU czy 1Z :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hmm... :> myślałem o czymś miejszym widze że kolega ma takie koło jak konfort i jazda (moc)

Opublikowano

Witam kolegę. Fajna audiczka :good: Przydało by się lampy z tyłu polifty dać. No i felgi koniecznie, jak nie będzie gleby to 16" daj. Jaki masz tam silnik? W Opisie 1Z a na wykresie AHU :mysli:

Opublikowano

1Z ma, AHU nie było w tym roczniku.

Opublikowano
  • Autor

Panowie juz tłumacze mam Z1 ale niemoge w opcjach przestawic bo mi wskakuje ten słabszy 75konny

Opublikowano

więc wykres jakiś hmmmm :rolleyes:

[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 14:19_________________________________________________a co z wykresem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chodzi o wykres z hamowni niewiem czemu tam jest ahu

Zdj_cie0077.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Fajny przyrost mocy jak na 1Z. Ciekaw jestem jak to jeździ, ojciec ma audi 80 1Z a brat ma A4 AHU. Chętnie bym porównał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

do starogardu mam 20 min drogi możemy zobaczyć... :decayed: ogulnie wiecej mi nie trzeba bardzo ładnie idzie tylko skrzynia przy 200km/h trzyma :mysli:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 14:33_________________________________________________Robie upload fotek...

Opublikowano

Może wybierzemy się kiedyś na spocik do Matarni :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dobra jestem za :good:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 14:59_________________________________________________staram się szlifować pierwszy post [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 00:18_________________________________________________Panowie dziś wymyśliłem ze kupie te lampki myślę że będą spoko

1423374998.jpg

1423374998_1.jpg

1423374998_2.jpg

Opublikowano

po miesiącu zmienisz zdanie, każdy kto miał te lampy prędzej czy później wrócił do poliftowych :gwizdanie:

Opublikowano

sam miałem takie tylko czerwone i po paru tyg już mi się zachciało poliftowych :)

Opublikowano
  • Autor

hmm... jak mogłem zmienić zdanie, a dlaczego wracają do tych po lifcie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.