Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar nabyć jakies radyjko 2DIN. Wybrałem pare modeli od pioneera

1. AVH-3200DVD

To radio jest bez navi, mozna w nim zmienić soft zeby uzyskac nawigacje?? Wszystkie funkcje mi odpowiadają, mozna je drować za 800zł, nowe widziałem po 1200zł, w opisie pisze mozliwosc podłaczenia jakieś tam nawigacji(mam rozumieć oddzielnego modułu GPS) ale jego koszt to tyle samo co nowe radio :wallbash:

fronprodAVH-3200DVD.jpg

http://allegro.pl/avh-3200dvd-gw-24m-tania-wysylka-fv-raty-i1434906343.html

2. AVH-3100BT

To samo co wyzej tylko nie ma slotu na karty SD

Pioneer_3100DVD.jpg

http://allegro.pl/pioneer-avh-p3100dvd-okazja-stacja-multimedialna-i1430975648.html

3. AVIC-F700BT

o tym radiu doczytałem ze jest oparte na windowsie wiec jest możliwosc odblokowania i wgrania dowolnych map, mozna sie podłaczyć w ogóle do kompa z tym radiem i troche namieszać :decayed: tylko wadą jest brak DVD

AVIC-F700BT_source.jpg

http://allegro.pl/pioneer-avic-f700bt-idealny-okazja-bcm-i1425860257.html

4. AVIC-F900BT

Jednostka idealna według mnie, również oparta na windowsie z mozłiwoscią złamania(wyczytałem na elektrodzie) ma usb SD i DVD i wbudowana pamieć, można ją wyrwać za 1200zł

pioneer-avic-f900bt-gps.jpg

http://allegro.pl/najtaniej-pioneer-avic-f900bt-pl-gratis-i1438342433.html

Teraz pytanie na czym polega zabezpieczenie antykradzieżowe, bo w opisach tych modeli występuje takie cos :mysli: noi jak to jest na prawde z tym wgrywaniem innych map :mysli: Moze ktos wie cos wiecej na temat tego 2 radia, w sumie stylistycznie mi sie najbardziej podoba ale nie doszukałem sie info czy tam też mozna zmienić oprogramowanie na bardziej "rozwojowe" :mysli:

Każde radio ma możliwosc ustawienia czerwonego podswietlenia, RNSE mnie nie interesuje bo sie chowa pod wzgledem mozliwości :gwizdanie:

Czekam na jakieś ogólne opinie na temat któregokolwiek modelu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie ostatnio kusi na taką stację, tylko mam właśnie obawy co do ewentualnej kradzieży :kwasny: (parkuje pod blokiem)

jak do tej pory szukałem coś w alpinach, ale ta Twoja ostatnia propozycja jest ciekawa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie ostatnio kusi na taką stację, tylko mam właśnie obawy co do ewentualnej kradzieży :kwasny: (parkuje pod blokiem)

jak do tej pory szukałem coś w alpinach, ale ta Twoja ostatnia propozycja jest ciekawa :mysli:

no ja właśnie też parkuje pod blokiem :disgust: szukam informacji na temat tego pierwszego radia, czy też jest oparte na windowsie, ale nic nie ma na sieci, te dwa ostatnie są na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym Kowi brał nr 2 :good:

juzek a uzasadnisz :mysli:

troche szkoda ze nie ma kart SD, bo jednak teraz to wygodniejsze niż płyty, według mnie fajniejszych wyglad niz seria avic, tylko szkoda ze brak tej nawigacji w tym :disgust: noi dalej nie wiem czy to na windowsie również lata

jeśli będe brał taka bez navi to ten model nowszy z 1ki można go kupić w sklepie za 1200zł z gwarancja nówke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widze ze ma USB i moim zdaniem lepsze to :good:

wiesz najlepiej było by te 3 zobaczyć na żywca i sie nimi pobawić wtedy nie ma zadnego problemu z wyborem :good:

3 ma fajne rozmieszczenie klawiszy bo to pokrętło to kibel :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma te drugie radyjko. Kupił za 800 zł 3 miesięczne. I to z pół roku temu więc naprawdę trafiła mu się okazja.

Bawiłem się nim trochę to mogę powiedzieć że jest naprawdę fajne. Z tego co zauważyłem to nie jest ono na Windowsie.

Jedyne minusy tego radia to właśnie brak navi i kart sd :confused4:

Bez problemu można oglądać na nim filmy, naprawde bardzo dobra jakość obrazu.

Nie wiem jak inne z tych które wymieniłeś ale te jest godne polecenia.

Tylko ta navi i karty sd :kwasny:

Przydałyby się.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma te drugie radyjko. Kupił za 800 zł 3 miesięczne. I to z pół roku temu więc naprawdę trafiła mu się okazja.

Bawiłem się nim trochę to mogę powiedzieć że jest naprawdę fajne. Z tego co zauważyłem to nie jest ono na Windowsie.

Jedyne minusy tego radia to właśnie brak navi i kart sd :confused4:

Bez problemu można oglądać na nim filmy, naprawde bardzo dobra jakość obrazu.

Nie wiem jak inne z tych które wymieniłeś ale te jest godne polecenia.

Tylko ta navi i karty sd :kwasny:

Przydałyby się.

Pozdro

dzieki za opinie, co do braku SD to własnie bym brał teraz raczej tą nowszą wersje z kartami SD juz model 3200 :wink4: tylko cały czas sie zastanawiam czy brać bo jednak majac takie radio chciałby sie mieć i tą navigacje, a w obydwu przypadkach trzeba dokupywac moduł GPS :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od ponad dwóch lat model f900bt jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o mapy i nowy soft z f910bt to masz wszystko tu http://peb.pl/sprzet-do-nawigacji/728684-pionear-avic-f900bt-upgrad-na-f910bt.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od ponad dwóch lat model f900bt jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o mapy i nowy soft z f910bt to masz wszystko tu http://peb.pl/sprzet-do-nawigacji/728684-pionear-avic-f900bt-upgrad-na-f910bt.html :hi:

mam rozumieć sprawdzałeś tą metode w razie czego :chytry:

Cały czas ciekawi mnie czy te dwie pierwsze stacje też są oparte na WinCE :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć sprawdzałeś tą metode w razie czego :chytry:

Cały czas ciekawi mnie czy te dwie pierwsze stacje też są oparte na WinCE :mysli:

tak ja dodałem ten post na peb.pl

a czy te dwie jednostki sa na WinCE :mysli: nigdzie nie znalazłem takiej informacji

teraz napaliłem sie na takie cudo http://allegro.pl/pioneer-avic-f20-bt-nawigacja-roku-i1365215090.html ale cena na razie nie do przyjęcia :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz konkret ale to już nie na moją kieszeń, ja max tysiaka na to planuje wydać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebym miał tyle kasy to bym sie nie zastanawiał, a ze narazie jej brak, to rezam b5, fajnie było by miec takie radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć sprawdzałeś tą metode w razie czego :chytry:

Cały czas ciekawi mnie czy te dwie pierwsze stacje też są oparte na WinCE :mysli:

tak ja dodałem ten post na peb.pl

a czy te dwie jednostki sa na WinCE :mysli: nigdzie nie znalazłem takiej informacji

teraz napaliłem sie na takie cudo http://allegro.pl/pioneer-avic-f20-bt-nawigacja-roku-i1365215090.html ale cena na razie nie do przyjęcia :confused4:

6,5 koła :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu pionek?

Jakos najbardziej mi pasuje ich stylistyka, niechce mieć 100% panelu dotykowego bez żadnego przycisku, wystarczy mi telefon bez fizycznego przycisku słuchawki :wallbash: noi druga sprawa jeśli to stoi na windowsCE to tak naprawde mozna troche tam zdziałać :wink4:

Szkoda że nikt sie nie wypowiedział w sprawie tego modelu AVH 3200, na jakim on sofcie działa :confused4:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 16:31_________________________________________________100_6707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta kamerą cofania to mega :kox:

zgadzam sie też nie chciałbym mieć panelu dotykowego w 100% bo to jakaś pomyłka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupiłeś radio ale ja mam 3100 i jest OK, gniazdo front USB :good: możliwość podłączenia Iphone'a, rozbudowany korektor parametryczny, zmienne kolory podświetlenia przycisków i tła, animowane tła, odtwarzanie Divxów, nie wszystkich ale większość, dźwięk nie tak dobry jak z ex Alpine 9855R ale jest OK, łatwe intuicyjne menu, kupiłem opcjonalnego pilota dla szybszej i łatwiejszej obsługi, podczas jazdy dotykowe nie sprawdza się bo nie zawsze palec trafia tam gdzie powinien, kamera cofania wleci na dniach Alpine 105, podbno bardzo dobra i w połączeniu z tą stacją :kox:

generalnie bardzo polecam

http://www.youtube.com/watch?v=a3YXXlIZ7fM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie też nie chciałbym mieć panelu dotykowego w 100% bo to jakaś pomyłka :thumbdown:

Eee tam gadanie...

Wybierałem między modelem 3 a 4. Pojechałem kupić i przywiozłem JVC. Poza względami technicznymi na jego korzyść główny argument to zdejmowany panel - również parkuję pod chmurką.

Ale dobra, napiszę co wiem o pionkach...

Kowi napisz mi co Ty tam chcesz grzebać w tych radiach i na co Ci ta winda :rolleyes:

Z tego co wiem, a nie wiem czy tak nadal jest to wspomniane wyżej modele 3 i 4 można złamać i wrzucić do nich jaką chcesz mapę - tylko problem w tym że w momencie używania innej mapy nie działa radio... Jakiś tam konflikt jest :gwizdanie:

Więc takie to znowu cacy też nie jest... I nie wiem czemu przy modelu 3 napisałeś brak dvd :mysli:

I jak już coś bierzesz to KONIECZNIE z SD - DVD to tylko do filmów jest potrzebne :wink4:

Aaa i widziałem radio nr 3 na żywo i powiem że zacnie się prezentuje. Nr 4 nowsza jego wersja będzie wizualnie jeszcze lepsza.

Odnośnie jeszcze stylistyki to pionki moim zdaniem super pasują do B5, mnie się bardzo podoba i naprawdę mogą zazdrościć Ci co RNS-E do siebie wcinali...

Niestey z JVC już tak super nie jest. Wysuwany, zdejmowany, 7'' cali panel średnio się komponuje wizualnie... No ale coś za coś :wink4:

Mimo to namawiam na JVC, a jak nie to bierz 3 lub 4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...