Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Po jakim czasie grzeje wam fotel kierowcy?


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

Na ktorym poziomie grzania? Na 3 zaczynam odczuwac grzanie po ~30s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie po jakim czasie zaczyna wam grzać fotel, chodzi o fotele skórzane. U mnie jest to jakieś 10min.

jak masz na 1 ustawione to pewnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie robi sie cieplo pod d*pa po paru min jak ustawiam na 6 - po calym dniu auta na powietrzu.

na nizszych nie wiem, dawno nie sprawdzalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 6 auto po nocy na dworze przy temperaturze minusowej.

Do 6 nigdy nie doszedlem :decayed:. 4 daje takiego powera ze czuje w lędźwiach. Nawet w bardzo minusowej temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po minucie już jest delikatnie ciepło. Czas nagrzewania dużo zależy od tego czy masz fotele skórzane czy pół skórę albo welur, na skórze trzeba długo czekać zanim się nagrzeje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mowa o pełnej skórze. u mnie fotel kierowcy kiepsko grzeje ale za to pasazera to jest bajka :cool1: wezmę się za niego latem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat :), co prawda posiada model B5 w pełnej skórze. Po włączeniu grzania pupki na 6, czyli max, muszę jechać jakieś 5-7 minut żebym zaczął coś czuć. Natomiast jak się rozgrzeje to nie do wytrzymania, tylko strasznie długo trwa, a czasem jadę tylko 5 min i chciałbym siedzieć na ciepłym :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co jak jest na 6 ale zagrzewa dość długo?co jest spier......e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie czy wam na pewno wszystkie maty grzeją :wink4: z doświadczenia wiem też, że jeżeli nagrzewanie fotela trwa bardzo długo to połączenia między matami szlag trafiai niedługo przestanie w ogóle działać. Naprawa nie jest trudna tylko z rozbiórką fotela jest trochę zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie czy wam na pewno wszystkie maty grzeją :wink4: z doświadczenia wiem też, że jeżeli nagrzewanie fotela trwa bardzo długo to połączenia między matami szlag trafiai niedługo przestanie w ogóle działać. Naprawa nie jest trudna tylko z rozbiórką fotela jest trochę zabawy.

a jak wyglądaja ceny takich mat i dostępność? chodzi mi o b5 "kubełki" ? bo nie wiem czy się czymś różnią :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to najlepiej odwiedź allegro albo wątli Kolegów, którzy rozbierają auta na części, przeważnei to jest koło 100- 200 zł za matę. Mata od fotela kubełkowego jest o ile się nie mylę o trochę innym kształcie w przedniej części, ale powinna pasować zamiennie. Generalnie maty jako takie padają rzadko, to co się psuje to są te gówniane sznurki miedziane, które łączą poszczególne kawałki mat i tworzą obwód elektryczny. Wystarczy to zlutować i działa jak nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat :), co prawda posiada model B5 w pełnej skórze. Po włączeniu grzania pupki na 6, czyli max, muszę jechać jakieś 5-7 minut żebym zaczął coś czuć. Natomiast jak się rozgrzeje to nie do wytrzymania, tylko strasznie długo trwa, a czasem jadę tylko 5 min i chciałbym siedzieć na ciepłym :disgust:

u mnie tak samo, wiec nie masz się czym przejmować, po 5 min na 6 zaczynam czuć ciepło, oczywiście w przypadku ujemnych temperatur na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech tak zostanie :) W sumie aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, ważne ze klima latem szybko chłodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to najlepiej odwiedź allegro albo wątli Kolegów, którzy rozbierają auta na części, przeważnei to jest koło 100- 200 zł za matę. Mata od fotela kubełkowego jest o ile się nie mylę o trochę innym kształcie w przedniej części, ale powinna pasować zamiennie. Generalnie maty jako takie padają rzadko, to co się psuje to są te gówniane sznurki miedziane, które łączą poszczególne kawałki mat i tworzą obwód elektryczny. Wystarczy to zlutować i działa jak nówka.

Witam. Moze ktos posiada jakies informacje jak wydostac ta mate z tego fotela. Ktos kto posiada jakies fotki moze by wrzucil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...