Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze że coś nie macie tematu do pisania.co powiecie na traktor GTI :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze że coś nie macie tematu do pisania.co powiecie na traktor GTI :polew:

Nie no profeska... dresik jest :good::kox:

Opublikowano

hehe Na zblokowanym kole to mu idzie;p Ale filim nawet smieszny :decayed:

Opublikowano

ktos wymienial moze wezyki podcisnienia? jak to w aso wyglada cenowo moze ktos sie orietuje?, bo z etki wynika jak by to sie z metra kupowalo :decayed: ogolnie chodzi mi o taki kawalek tego gietkiego wezyka, tego jakby materialowego na zewnatrz, potrzebuje kawalek ok 10 cm zeby polaczyc egr z tym sztywnym wezykiem podcisnienia, moze ktos orientuje sie jak jest jego przekroj, albo zakladal ktos jakis zamiennik?

Opublikowano

a mi ktos lusterko urwał ;( no świnie zakichane z tych ludzi, ale ja sie nawet domyslam kto to.... :angry: caly dzien mam przez to zepsuty cholera...

Opublikowano

ktos wymienial moze wezyki podcisnienia? jak to w aso wyglada cenowo moze ktos sie orietuje?, bo z etki wynika jak by to sie z metra kupowalo :decayed: ogolnie chodzi mi o taki kawalek tego gietkiego wezyka, tego jakby materialowego na zewnatrz, potrzebuje kawalek ok 10 cm zeby polaczyc egr z tym sztywnym wezykiem podcisnienia, moze ktos orientuje sie jak jest jego przekroj, albo zakladal ktos jakis zamiennik?

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78566.0.html

Widziałem kiedyś na forum, gdzie gościu wymieniał te wszystkie wężyki na niebieskie silikonowe. Był nawet filmik gdzie było pokazane że są bardziej odporne na ogień.

Można było te węże kupić na metry albo w zestawach w gotowych odcinkach.

Wyglądały właśnie jak te:

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=358

Dałbyś czerwone to był by ogień :evil:

Opublikowano

a ja sie w koncu pierwszy raz zakopałem w sniegu pod blokiem . wjechalem na luzaku ale juz wyjechac sie nie dało... poratował pan z łopatą i paru innych kierowcow... gdyz tak sie powiesiłem ze zablokowałem cała ulice.. ogolnie zwala

ale uratowali mnie...

Opublikowano

Odpukać się nie zakopałem od tych największych śniegów :P Dzisiaj kumpel pod uczelnią się swoim świeżym nabytkiem zakopał - Audi 80 ;) Na szczęście wypchalim i pojechalim do domu :)

Newman, masz jednak jeszcze te kalendarze? Dzisiaj znowu próbowałem zaprosić gościa na forum, ostatnio często to się zdarza, a tak z kalendarzykami to przyjemniej wygląda ;)

Opublikowano

tak... mam jeszcze duzo... przywioze na zlocik

Opublikowano

Grzegorz wkleił to w innym wątku ale myślę że tu też się będzie podobać:

To się nazywa wyjaśnić sytuację :blink: Sytuacja podobna jak z Golfem i Z4 :naughty:

Opublikowano

no dał rade ogolnie... :>

Opublikowano

Genialne :D Nie ma to jak :audi:

Nareszcie doprowadziłem sprawę wtyczek i pinów do końca ;D Nie szło tych pinów poupychać, 4 wlazły, reszta nie. Zirytowany pojechałem do konara, żeby mi to zrobili, spojrzeli jak na debila. Ale jak gościu zaczął się męczyć, i sprawdzać piny i kostkę, to się okazało, że kostki mają wady ;/ W otworach na piny były resztki tworzywa po odlaniu najprawdopodobniej, haczyło i nie chciało przejść. Wymienili na nowe i gładko poszło, tak jak powinno...

Jeszcze silniczki nie przyszły, a już bym montował... :(

Opublikowano

w niedziele coś organizujemy ? :)

Opublikowano

Jak się wyrwę z imprezy rodzinnej to jestem za...

Opublikowano

dzieki Reniu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

po obejżeniu fotek autka Renia(fajnie przedstawiłeś różnice przed i po :good:) żona dała namówić się na przeróbki.w pierwszej kolejności felgi 16" lub 17",pozbędę się znaczków S4(grzecznie posłucham rad z forum :embarrassed:).potem lampy poliftowe i możliwe że obniże auto.co do wnętrza to nie mam na razie żadnego pomysłu.ale do tego wszystkiego długa droga(finansowa)..... :gwizdanie:

Opublikowano

Największy "szok" jest po zmianie lamp :cool1: Pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano ;)

Nie mogłem znaleźć Twojego koloru w sieci, więc dopasowałem tylko odcień

greent.jpg

Opublikowano

fbbdbdf7feb4dcbe.jpg:shocked::good:

co do felg to widzi mi się taki wzór879822209

Opublikowano

No, te juz lepsze :good: Jakie parametry tych felg? Rozmiar, szerokość, ET?

Korekta koloru

green2g.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.