Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie będzie tak :P zostaje tak jak jest teraz, dość mocno przyciemnione z tyłu - nie podobają mi się przednie - zresztą przednie są już trochę fabrycznie przyciemnione

Opublikowano

ja bym dodał czarne fele z czerwonym rantem :naughty:

ale obojętnie co zrobisz to i tak zazdroszcze :slina:

Opublikowano

te felgi co są w VT będą założone na wiosnę 18 cali 8 cali szerokości :P

Opublikowano

coś takiegoDC6%20Vers1%20Black.jpg:wink4:

Opublikowano

fajna, fajna - ale felg nie zmieniam :)

Opublikowano

coś takiegoDC6%20Vers1%20Black.jpg:wink4:

TenzoR... piękna felga, ja bym wybrał jednolitą (czarną lub białą).

Tu podobny felunek:

3457978718d8a2f5e15fb.jpg

a w ogóle mój numer jeden to:

s4x.jpg

4134231151c3923f2083o.jpg

Opublikowano

fajna ta parówa :wink4: przyznam ze ostatnio Avanty tez zaczęły mi sie podobać :cool1:

Opublikowano

coś takiegoDC6%20Vers1%20Black.jpg:wink4:

TenzoR... piękna felga, ja bym wybrał jednolitą (czarną lub białą).

Tu podobny felunek:

3457978718d8a2f5e15fb.jpg

a w ogóle mój numer jeden to:

s4x.jpg

4134231151c3923f2083o.jpg

czerwony rant do znaczka s-line ładnie pasuje :cool1:
Opublikowano

no ładne, ładne ;)

Opublikowano

a ja bede miala taki zderzak jak przy tym niebieskim audi (na niby RS4 buheheh) lezy w piwnicy i czeka na pomalowanie :naughty: bo z mojego zderzaka zaczal schodzic lakier i wylazil czerwony :wallbash:

Opublikowano

przy takim zderzaku to Twoja furka musi pójść w dół :P

Opublikowano

No i przydały by się do kompletu eSkowe progi i eSkowy zderzaczek na tył :good:

Opublikowano

wole nie dawac wiecej w dol i tak mam mocno skrecone zawieszenie heheh. Juz raz miska olejowa poszla pomimo oslony... a jak na wiosne przyjda alu to juz w ogole bym miala problem;) tez sie zastanawialam nad tymi progami i tylnym zderzakiem ale balam sie, ze troche przesadze... Ale jak mowicie ze bylo by :good: to juz odkladam kase:D

Opublikowano

Zestaw eskowy nie jest przesadzony, po prostu bardziej agresywny bodykit.

Opublikowano

mrauu no pocisk, kurde moja tez by tak mogla wygladac... pomarzyc zawsze mozna nie heheh :naughty: no nic ja juz mykam spac bo jutro mam poprawe egz z maty, trzymajcie kciuki :wink4:

Opublikowano

Reniu - The Photoshop Master :D Jak już studia zawalę to idę do Stolicy do akademii fotografii i też będę w PS-e wymiatał! xD

Opublikowano

Hmm a ja się właśnie zastanawiam nad zrobieniem profesjonalnego kursu grafiki/dtp w Bydgoszczy... Skoro nawet tu są ludzie, którzy chcą się tego uczyć to chyba gra jest warta świeczki :>

Opublikowano

nowek na nauczyciala!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.