Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

grzesiek niedoczytałeś chyba do konca , jego a4 miało przygode z fabią :wink4: i teraz potrzebuje lustra do a4

Nowek najlepszego! ;) Sorry chłopaki za brak tych zdjęć, ale zarobiony jestem. Grzechu twojej furki ci wyślę na maila jeszcze dziś ;)

Gość -makaveli-

Manny :notworthy:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:56_________________________________________________

:polew:

Dzisiaj miałem przygode na trasie z skodą i urwałem lewe lusterko niewiecie może gdzie dostane je w bydzi lub okolicy z góry wielkie dzięki notworthy

Siemanko, ja posiadam lewe lusterko kierowcy od anglika, jeśli jesteś zainteresowany, to możemy się dogadać.

no tak ale tu są same prawe a ja lewe urwałem jest jedno ale poliwcie i niewiem czy pasuje no i w innym kolorze + lakierka troche drogo :([br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:13_________________________________________________ok a ile taka przyjemność aha bo ja mam dwa czarne będe musial polakierować ale i tak chciałem to kiedyś zrobić :wink4:

A nie jest tak że w tym lusterku od angola c*uja będzie widać?

Lepiej się zawczasu zorientować niż później wk***iać.

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:30_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_prawe_lusterko-t35516.0.html;msg454195#msg454195

Poza tym nie wiem czy na tyle je wyregulujesz byś cokolwiek widział, moim zdaniem inne jest wnętrze (mocowanie) lustra.

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:31_________________________________________________i tu jeszcze jeden bardzo ważny link:

i bardzo ważna kwestia: