Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm z tego co pamiętam, to to właśnie NIE JEST Dulcet, tylko ta druga ;) Czy się mylę?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kierdyś dawna Petrochemia Płock, Teraz już wykupił ją Dulcet :naughty:

Opublikowano

Ma ktoś moze dostęp do dobrych opon używanych??

Może da się coś zorganizować, znajomy kupował zimówki używane ostatnio od jednego gościa i sobie chwali. Zapytam o numer, ale gwarancji ci nie udzielę, bo nie korzystałem osobiście. Jedynie opinie znajomego.
Opublikowano

Kierdyś dawna Petrochemia Płock, Teraz już wykupił ją Dulcet :naughty:

takie buty.. ;)

Opublikowano

no właśnie z myjni wróciłem(z której mnie wyrzucili za skręcenie dymu, bo nie można myć ręcznie gąbką co mi się nie spodobało podczas dyskusji z właścicielem myjni :polew:)

tak oto wygląda:

64c77ea837fb2cd6med.jpg

Opublikowano

Też muszę podjechać ;P

Opublikowano

Ja też dzisiaj będę ;) ale szkoda że na zimówkach kochani ...

Opublikowano

No niestety jeszcze trochę trzeba poczekać na normalne koła. Nie łam się Binek... jeszcze będzie okazja się ładnie pokazać :good:

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. Nowek (jak dokoncze gadzet) ;p

10.Karol (mówił że Bartek też jedzie)

11.Siucek (będę w Toruniu)

12.Binek

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. Nowek (jak dokoncze gadzet) ;p

10.Karol (mówił że Bartek też jedzie)

11.Siucek (będę w Toruniu)

12.Binek

13.Marcintorun

Opublikowano

to widzę, że się spoko ekipa zapowiada... no nic.. mam nadzieję, że na następny uda mi się podjechać - w każdym razie udanego spota życzę! :hi:

Opublikowano

Fajnie by było jak by zrobić już nawet taka "fotorelacje" z drogi do turunia , jakieś fotki całej kolumny podczas jazdy , na strzyżawie itd :naughty: Może jest ktoś chetny podjecia sie takiego zadania :decayed:

[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 12:22_________________________________________________Szkoda jedrzej ze sie nie zabierzesz ... no ale w takim razie miłego niedzielnego popołudnia życzę , no i do zobaczenia :hi:

Opublikowano

Kierownik tak się składa że jedziesz jako pasażer a ja biore cyfrówe :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 12:25_________________________________________________jaki z tego morał?? :naughty:

Opublikowano

Kierownik tak się składa że jedziesz jako pasażer a ja biore cyfrówe :gwizdanie:

no to już macie nadwornego fotografa ;):polew:

a ja no cóż.. robię za taksówkę dla mamy, a później kobieta wraca do Bydgoszczy więc sami rozumiecie... :naughty:

Opublikowano

rozumiemy :naughty:

Opublikowano

Ja się pojawię o 16:15 na ww stacji

pozdro

Opublikowano

No to juz zupełnie grubo :decayed:

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. Nowek (jak dokoncze gadzet) ;p

10.Karol (mówił że Bartek też jedzie)

11.Siucek (będę w Toruniu)

12.Binek

13.Marcintorun

14. Tomek4don (na chwile niestety bo na 18 muszę być w Bydzi spowrotem, ale nawet na chwile warto zawitać z taką frekwencją)

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. Nowek (jak dokoncze gadzet) ;p

10.Karol (mówił że Bartek też jedzie)

11.Siucek (będę w Toruniu)

12.Binek

13.Marcintorun

14.Tomek4don (na chwile niestety bo na 18 muszę być w Bydzi spowrotem, ale nawet na chwile warto zawitać z taką frekwencją)

15.Newman

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. Nowek (jak dokoncze gadzet) ;p

10.Karolusss

11.Siucek (będę w Toruniu)

12.Binek

13.Marcintorun

14.Tomek4don (na chwile niestety bo na 18 muszę być w Bydzi spowrotem, ale nawet na chwile warto zawitać z taką frekwencją)

15.Newman

16. hbd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.