Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:)

Wydaje mi się że z tymi dzieciaczkami to bardzo szczytny cel, jak będziecie mieli konkrety to piszcie.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja znam był do kupienia za 36 tyski na żwirki i wigory w komisie.

Za tą cene to bankowo nie był RS4 B5 :gwizdanie:

Kolejny mod panowie nadszedł;]

Pochwal się :naughty:

Ja mu mówiłem ze jesteśmy my z kuj pom i trzeba by się spotkać osobiście i obgadać. Ale mam na myśli 2 osoby np Reniu i majki bądź Felipe.
Najpierw chyba my powinniśmy się spotkać w szerszym gronie, coś ustalić, dopiero możemy iść z jakąś inicjatywą do ludzi. Dopóki się nie spotkamy, jest za wcześnie na wybór delegacji.
Opublikowano

ja tez sie pisze na pomoc ale tak jak chlopaki pisali wyzej nic na stale bo to jest ryzykowne :good:

Opublikowano

ja zawsze z drużynom :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Coś wam to licho idzie, moim skromnym zdaniem jest troszke za póżno na takie organizowanie ty masz czas np"nowek" nie kazdy jednak go ma i moze zadziałac w tym kierunku, pomysł jest bardzo dobry, możemy sie zorganizować wiekszą grupą, zrobić zakupy z wyprzedzeniem wybrać jakiś dom dziecka, przejechac sie wieksza paczką 10 autek a nawet wiecej, pokazac dzieciakom "AUDI" zaprosić na przejeżdzke, lepiej by sie ucieszyli, popstykac pare foto i wszyscy beda zadowoleni nawet express bydgoski o nas usłyszy hehe żartuje, ale tak jak mówie troszke z głową trzeba podejsc, porozmawiac z chłopakami z Torunia jak razem to wszyscy razem zadziałajmy bo przeciez nie chodzi tu o pieniedze.... takie moje zdanie ja narazie nie mam czasu pierdnąć :hi:

Opublikowano

ja też się piszę na pomoc, ale jak będzie ostateczna informacja to dam odpowiedź dokładną

Opublikowano

Inicjatywa jest OK. Tylko trochę za późno się zabraliśmy. Ale przecież można to zrobić w każdym momencie nie tylko na święta...

Opublikowano

mi również idea sie podoba i chetnie sie przyłącze... moze jakby kazdy rzucił jakis pomysł jak umilić dzień maluchom to zbudujemy jakis plan - wiadomo ze wszystkiego nie wrzucimy do realizacji ale chociaz wybierzemy najlepsze pomysly

a tak w ogóle to w trakcie moich wojaży po fordonie spotkałem żabkę Grzecha i czerwone ferrari hbd... oczywiscie witka poszla

Opublikowano

JStui.jpg

18 calowe kute felgi GARTMAIER felunki 2-częściowe oponki to 235 I 245 /40R18 BRIDGESTONE POTENZA i CONTINENTAL sport :>

Opublikowano

JStui.jpg

18 calowe kute felgi GARTMAIER felunki 2-częściowe oponki to 235 I 245 /40R18 BRIDGESTONE POTENZA i CONTINENTAL sport :>

:slina:
Opublikowano

zgadzam sie...z reszta widać że tylko kilku z Nas bierze udział w pomyśle...reszta albo się boi albo olewają sprawe :confused4: [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 16:10

a moze wynika to z tego ze sporo z nas ma inne obowiazki a nie tylko zycie tym co sie dzieje na forum...... napewno tak jest w moim przypadku....... cel napewno dobry i popieram w 100% ale tak jak napisal filip

Coś wam to licho idzie, moim skromnym zdaniem jest troszke za póżno na takie organizowanie ty masz czas np"nowek" nie kazdy jednak go ma i moze zadziałac w tym kierunku, pomysł jest bardzo dobry, możemy sie zorganizować wiekszą grupą, zrobić zakupy z wyprzedzeniem wybrać jakiś dom dziecka, przejechac sie wieksza paczką 10 autek a nawet wiecej, pokazac dzieciakom "AUDI" zaprosić na przejeżdzke, lepiej by sie ucieszyli, popstykac pare foto i wszyscy beda zadowoleni nawet express bydgoski o nas usłyszy hehe żartuje, ale tak jak mówie troszke z głową trzeba podejsc, porozmawiac z chłopakami z Torunia jak razem to wszyscy razem zadziałajmy bo przeciez nie chodzi tu o pieniedze.... takie moje zdanie ja narazie nie mam czasu pierdnąć :hi:

pozdrawiam

Opublikowano

JStui.jpg

18 calowe kute felgi GARTMAIER felunki 2-częściowe oponki to 235 I 245 /40R18 BRIDGESTONE POTENZA i CONTINENTAL sport :>

Daj foto z boku i posadź niżej auto bo stoi jak koza :decayed: Będzie kox :kox:
Opublikowano

Jeżeli będą jakieś problemy i pytania co do działu kujawsko-pomorskiego to piszcie do Renia - ma uprawnienia moderatora w tym dziale :wink4:

Opublikowano

Nowek.. gratuluje odwagi! ciekawe jak sie bedzie jezdzic na takich "kółeczkach"

Reniu.. graty za moda!

Opublikowano

Reniu - gratki ;D

Opublikowano

Inicjatywa jest OK. Tylko trochę za późno się zabraliśmy. Ale przecież można to zrobić w każdym momencie nie tylko na święta...

Ja przypominam, ze niektorzy maja wyplate dopiero 10-tego heheh :gwizdanie: Ja tez bardzo chętnie sie przyłącze. Prawda jest jednak taka, ze dzieciaki predzej uciesza sie nawet z glupiej czekolady niz ze srodkow czystosci, czy rzeczy potrzebnych do nauki...

Opublikowano

Przede wszystkim powinniśmy znać wiek dzieci. Można wtedy zrobić każdemu odpowiednią paczkę. Środki czystości, materiały dydaktyczne... Dla samych dzieci średnia opcja. Proponowałbym raczej coś w stylu zabawka + słodycz.

Opublikowano

Zgadzam sie z Toba manny :good:

Za godzine odbieram Asie od lakiernika:D

Opublikowano

Za godzine odbieram Asie od lakiernika:D

teraz to tylko chuchać i dmuchać :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 14:42_________________________________________________jade do Torunia także mi tam dziury pozaklejać ładnie i posprzątać :polew: czas operacyjny 1h :tongue4:
Opublikowano

Za godzine odbieram Asie od lakiernika:D

teraz to tylko chuchać i dmuchać :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 14:42_________________________________________________jade do Torunia także mi tam dziury pozaklejać ładnie i posprzątać :polew: czas operacyjny 1h :tongue4:

Chyba Cie widziałem na moście gdzieś około 18:05 :decayed: Tym razem Ja w tej chwili siedzę w Toruniu i nie jestem z tego powodu zadowolony :wallbash: Mógłbym siedzieć w domu!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.