Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

ja tam się wstępnie pisze :good:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 11:24_________________________________________________trzeba by liste planów zrobić bo się pogubimy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

1.Spot Bydgoszcz(11.04.2010)

2.Dom dziecka(??)

3.Spot w Poznaniu(25.04.2010)

4.Spot na pasie pod Koronowem(1.05.2010)[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 12:26_________________________________________________Jedzie ktoś fotki porobić?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i mysle, ze jesli chodzi o wizyte w domu dziecka to na pewno kazdy z was ma w domu jakas zabawke/misia/lalke (byle nie dmuchana) ktora lezy zapomniana w szafie albo na szafie i sie kurzy, moze warto zebrac wszystkie takie rzeczy + oczywiscie to co tam sobie ustalimy bo ja jakby nie sledze tematu :)

Co wy na to? A moze jest jakis osobny watek na ten dom dziecka coby sie tutaj nie rozpisywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Nowek mam popołudniu,a tak to chętnie bym sobie trase zrobił do Gdańska :confused4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 14:08_________________________________________________

Tak sobie czytam i mysle, ze jesli chodzi o wizyte w domu dziecka to na pewno kazdy z was ma w domu jakas zabawke/misia/lalke (byle nie dmuchana) ktora lezy zapomniana w szafie albo na szafie i sie kurzy, moze warto zebrac wszystkie takie rzeczy + oczywiscie to co tam sobie ustalimy bo ja jakby nie sledze tematu :)

Co wy na to? A moze jest jakis osobny watek na ten dom dziecka coby sie tutaj nie rozpisywac...

myśle że zamiast osobnego wątku to lepiej na spocie w żywe oczy tą sprawe omówić,bo jak każdy zacznie pisać swoje sugestie to do niczego nie dojdziemy :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj cisza, Reniu pomysł z kalendarzem fajny :)

P.S. jeb*c bayern

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam już gdzieś co będzie dalej.. ale chyba też najprędzej za Interem będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5e77c1dce9636c7c.jpg:polew:

Dzisiaj ten oto bolid Audi 80 B5 widziałem w Toruniu. Tylko bose antki a cALiforni mają takie pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

choopoki z Toronto Granatowe audi B5.1.9tdi CTR blachy 3 Blondynki zagościły w bdg i nie chciały szyby otworzyć tylko fakt ze jechałem czarną celica:D :polew: Majki Marcintorun dropson i reszta chłopaków macie zadanie :hi:

też bym szyby nie otworzył :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...