Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam się wstępnie pisze :good:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 11:24_________________________________________________trzeba by liste planów zrobić bo się pogubimy :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopisz niedzielny Spot Bydgoszcz 11.04.2010

Opublikowano

1.Spot Bydgoszcz(11.04.2010)

2.Dom dziecka(??)

3.Spot w Poznaniu(25.04.2010)

4.Spot na pasie pod Koronowem(1.05.2010)[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 12:26_________________________________________________Jedzie ktoś fotki porobić?? :naughty:

Opublikowano

mnie 11. może ktoś odebrać z gdańska :naughty:

Opublikowano

Tak sobie czytam i mysle, ze jesli chodzi o wizyte w domu dziecka to na pewno kazdy z was ma w domu jakas zabawke/misia/lalke (byle nie dmuchana) ktora lezy zapomniana w szafie albo na szafie i sie kurzy, moze warto zebrac wszystkie takie rzeczy + oczywiscie to co tam sobie ustalimy bo ja jakby nie sledze tematu :)

Co wy na to? A moze jest jakis osobny watek na ten dom dziecka coby sie tutaj nie rozpisywac...

Opublikowano

Nowek mam popołudniu,a tak to chętnie bym sobie trase zrobił do Gdańska :confused4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 14:08_________________________________________________

Tak sobie czytam i mysle, ze jesli chodzi o wizyte w domu dziecka to na pewno kazdy z was ma w domu jakas zabawke/misia/lalke (byle nie dmuchana) ktora lezy zapomniana w szafie albo na szafie i sie kurzy, moze warto zebrac wszystkie takie rzeczy + oczywiscie to co tam sobie ustalimy bo ja jakby nie sledze tematu :)

Co wy na to? A moze jest jakis osobny watek na ten dom dziecka coby sie tutaj nie rozpisywac...

myśle że zamiast osobnego wątku to lepiej na spocie w żywe oczy tą sprawe omówić,bo jak każdy zacznie pisać swoje sugestie to do niczego nie dojdziemy :cool1:
Opublikowano

ale tutaj cisza, Reniu pomysł z kalendarzem fajny :)

P.S. jeb*c bayern

Opublikowano

mam nadzieje że szwaby pucharu nie zgarną....tylko Inter :decayed:

Opublikowano

teraz mam już gdzieś co będzie dalej.. ale chyba też najprędzej za Interem będę

Opublikowano

5e77c1dce9636c7c.jpg:polew:

Dzisiaj ten oto bolid Audi 80 B5 widziałem w Toruniu. Tylko bose antki a cALiforni mają takie pomysły.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku...a :evil::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano
:polew::wtf::polew:
Opublikowano

bez komentarza :polew: :polew:

Opublikowano

czaicie....audi 1.0 fire :polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 23:38_________________________________________________ciekawe czy quattro :polew:

Opublikowano

choopoki z Toronto Granatowe audi B5.1.9tdi CTR blachy 3 Blondynki zagościły w bdg i nie chciały szyby otworzyć tylko fakt ze jechałem czarną celica:D :polew: Majki Marcintorun dropson i reszta chłopaków macie zadanie :hi:

Opublikowano

choopoki z Toronto Granatowe audi B5.1.9tdi CTR blachy 3 Blondynki zagościły w bdg i nie chciały szyby otworzyć tylko fakt ze jechałem czarną celica:D :polew: Majki Marcintorun dropson i reszta chłopaków macie zadanie :hi:

też bym szyby nie otworzył :polew:
Opublikowano

Zdrowie panowie :D:drunk:

Opublikowano

Ja ci ku***a grzechuu dam :evil:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.