Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale do czytania o cie w pi... Jutro Poznań city i szczecinek jak ogarnę to będę jak nie to lipa.

ps.Zuza to ktoś nowy czy ktoś mądry zmienił nick??Jedno czy drugie pozdrowienia... :hi::bry::ON::beach:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ps.Zuza to ktoś nowy czy ktoś mądry zmienił nick??Jedno czy drugie pozdrowienia... :hi::bry::ON::beach:

Zuza to nowa koleżanka z Inowrocławia...jeździ b7-mką w sedanie :naughty:
Opublikowano

ja moze tez sie pojawie... jak sie f1 skonczy

Yep, wcześniej jak na 16.30 nie da rady :no:

Opublikowano

oby Kubica wygral ... licze na to

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

:kawa:

Opublikowano

ja moze tez sie pojawie... jak sie f1 skonczy

Yep, wcześniej jak na 16.30 nie da rady :no:

:bry:

diablo wygrał

kubica ma wielka szanse

ja pije kawkę i jakies śniadanko trzeba wciągnąć

kierownika ustawilem z Komarem w górsku i jedzie audi zobaczyć (w końcu!!!)

Reniu,ogarniesz to podjezdzaj wiesz ze nie mniej niz godzinke zawsze jest spot :good:

ja w każdym bądź razie na 16 a nawet przed będe

pozdro dla wszystkich :>[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 11:02_________________________________________________wszystko wiadome klubowicze :good:

mam nadzieje że frekwencja dopisze bo sie juz stęskniłem za waszymi mordami :hi: he he

zmykam i do zobaczenia :cool1:

:oklaski: :a4fan:

Opublikowano

Siucek obecny na spocie o 16!!!! :good:

Opublikowano

Siucek obecny na spocie o 16!!!! :good:

kto to taki?? :polew:
Opublikowano

Właśnie wstałam i chyba muszę się ogarnąć skoro mam być na 16.00 :naughty:

Opublikowano

W Bydgoszczy słonko ładnie przygrzewa, więc może Łuczniczka? Chyba, że się przetransportujemy spod betonu Tesco kolumną :cool1:

Opublikowano

Ooo....pasi, pasi...

Opublikowano

jeszcze pogoda na grilla wyskoczy :naughty: ja kiełbache jak co to kupiłem :kox:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:18_________________________________________________ostatnio w Toruniu tez mialo padać a była piękna pogoda :cool1:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:19_________________________________________________tak czy inaczej to nie lepiej jechac na strzelce dolne gdzie są ławeczki i stoliki(na łonie natury) niż stac pod łuczniczką??

Opublikowano

W Inie chmury...jadę do Was!!!

Opublikowano

Grzechu... Strzelce zostawmy sobie na kox pogodę :kox:

Opublikowano

W Inie chmury...jadę do Was!!!

Zapraszamy zapraszamy :)

Co do Strzelec to sam nie wiem pogoda taka nijaka moze bedzie padac a moze nie :) A moze jakis Myslecinek albo cos, ja w Myslu na spocie jeszcze nie bylem :P

Opublikowano

Jesli chodzi o Myślęcinek to fajne miejsce na dużo aut jest za pętlą tramwajową, obok jest długa prosta jak by ktoś chciał wyzwolić sobie trochę arenaliny :naughty:

Opublikowano

Witam klubowicze mam takie pytanko czy mial by dzisiaj na spocie ktos komputerek?? Jezeli dobrze czytam to o 16 pod tesco ?? Postaram sie Przyjechac

Opublikowano

ja mogę jechać do myśla...i wszędzie :naughty:

Opublikowano

To moze niech zostanie ta luczniczka, najwyzej potem sie przeniesie spota :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.