Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry.Już autko mam w garażu :tongue4: Fotki wkleję( jak będzie ładna pogoda zrobię zdjęcia).Na spot wpadnę jeżeli można :decayed: .Teraz w piątek wymiana rozrządu,oleju,filtrów,sprawdzenie klimy i Vag (czekam jeszcze na ramki klubowe).Ale frajda przesiąść się z Fiesty do Audi :naughty: Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich "nowych" i "starych" stażem :hi:

No teraz to az strach sie bac jak na spot wpadnie ekipa :a4fan:

Opublikowano

:a4fan: w kupie siła :kox:

Daras... trzeba jakoś te kalendarze spożytkować bo zastanie nas z nimi grudzień :decayed:

EDIT

Karol... masz pozdrowienia od królika z dawnych lat :naughty:

Opublikowano

No fakt zapomnialem ze sprzadu tez sie maly s4 ukryl :P

Opublikowano

witam nowych klubowiczów...

@Reniu.. to co zostanie to biore na ogólnopolski...

Opublikowano

Witam wszystkich w kolejny pochmurny dzień... :hi:

Opublikowano

Karol... masz pozdrowienia od królika z dawnych lat :naughty:

Mozesz rozwinac temat? :D Ewentualnie na PW zeby nie zasmiecac zasmieconego forum :polew:

Opublikowano

Większego śmietnika nie da się już zrobić :decayed: nie no, żartuję, tu są tylko i wyłącznie istotne posty :good:

Pozdrawiał kolega Andrzej z Jasnej.

Opublikowano

Większego śmietnika nie da się już zrobić :decayed: nie no, żartuję, tu są tylko i wyłącznie istotne posty :good:

Pozdrawiał kolega Andrzej z Jasnej.

Hehehe siekiera bejbe :) Pozdrow starego zbója i powiedz ze ma wpierdul za to ze sie gdzies skitral w krzakach :polew:

Opublikowano
:bry: ale lipna pogoda :/
Opublikowano
:bry: witam nowych i tych starszych audimaniakow :evil:
Opublikowano

A wam w tyłkach się poprzewracało no 7 stron czytania :chytry::shocked: Nic witam poraz kolejny nowych i starych klubowiczów.[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 11:25_________________________________________________a ciebie durek widziałem ostatnio kolo reala i się śmiałem z s4 ale spoko:) Ładny lakierek

Opublikowano

Witam wszystkich....

Nowek jak tam temat ramek i smyczy jakaś zrzuta??? :> :>

Opublikowano
:polew: :gwizdanie: U MNIE RAMECZKI WCZORAJ ZAWISLY :evil::slina:
Opublikowano

A gdzie dokumentacja :gwizdanie: Wkleiłeś też znaczek? :cool1:

Opublikowano

Dobry.Już autko mam w garażu :tongue4: Fotki wkleję( jak będzie ładna pogoda zrobię zdjęcia).Na spot wpadnę jeżeli można :decayed: .Teraz w piątek wymiana rozrządu,oleju,filtrów,sprawdzenie klimy i Vag (czekam jeszcze na ramki klubowe).Ale frajda przesiąść się z Fiesty do Audi :naughty: Pozdrawiam

Kierownik, co z twoim autem? Byłaby druga w klubie przesiadka z fiesty do a4 :D

Opublikowano

Fajny filmik :good: dobra jakość :cool1:

EDIT

Co tu tak cicho?

Bmw M3 E46 3,2L VS Audi S4 4,2L

Opublikowano

Hmm... filmik dobry, też możemy takie mieć z Pinnacle. Sęk w tym, żebyśmy spoty robili w innym miejscu, żeby ciekawie na filmie wyglądało i światło było dobre, bo ostatnio to ciemnawo było. Może jakiś open air spot???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.