Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Disel odpada na samym starcie ... :hi:

RASISTA :tongue4:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Disel odpada na samym starcie ... :hi:

Artur, tu masz odpowiedź na ten opis :tongue4::polew:

gorące pozdro :cool1:

Opublikowano

255353620_5e47c88841.jpg?v=0

I WSZYSTKO JASNE...RESZTA NIECH BĘDZIE MILCZENIEM....BENZYNIAKÓW :evil:

Opublikowano

Disel odpada na samym starcie ... :hi:

RASISTA :tongue4:

zara tam rasista :gwizdanie:

Opublikowano

kierownik to kup benzynke i przerob ja na gaz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Artur nie mówi się na gaz tylko podtlenek:)

Opublikowano

kierownik to kup benzynke i przerob ja na gaz :polew: :polew: :polew:

i co w tym takie zabawnego :?: Pierwszy mod jaki będzie w aucie to "podtlenek" albo jak kto woli "polskie nitro"

Opublikowano

nic zabawnego, jakoś tak się przyjęło że jak kupisz diesla to już w dieslach pozostajesz:)

Opublikowano

U mnie disel w ogóle by sie nei sprawdził , mam za blisko do szkoły , zimą w ogóle nie łapał by mi temp. , robie max 17 tys km na rok (głównie miasto i krótkie odcinki), a zresztą w ch*j roboty jest z dislami zimą ... a w szczególności problemy z odpaleniem przy dużych mrozach :gwizdanie:

Opublikowano

kase na ramke przeslana

Opublikowano

ja nie wiem jak wy mozecie tego gluta lać do baku... :polew:

Opublikowano

ale ten "glut" przynajmniej mało pali i daje dużo frajdy z jazdy :polew:

Opublikowano

kierownik to kup benzynke i przerob ja na gaz :polew: :polew: :polew:

i co w tym takie zabawnego :?: Pierwszy mod jaki będzie w aucie to "podtlenek" albo jak kto woli "polskie nitro"

albo GT - Gaz Tuning :polew:
Opublikowano

ja nie wiem jak wy mozecie tego gluta lać do baku... :polew:

coś się zaczyna dziac konkretnie :polew:

to lubię :good:

zagęszczona atmosfera jest najlepsza :naughty:

kazdy jezdzi jak lubi

na czym, lubi

i jest ok

ja napisalem ze ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE ŻEBY JEŹDZIC DIESLEM

kogoś moglo urazić, ok, samo życie a po kimś spłynie

ja mam zwałe :polew: i tak to wygląda

dla mnie moze ktos napisac lub powiedziec że GAZ DLA BIEDAKÓW

oleje to albo powiem ZAPRASZAM, i wszystko jasne

narazie nie narzekam i wiekszośc diesli wyjasniam nawet niektóre :gwizdanie:

trzeba mieć jaja panowie a nie żalic sie wciąż :thumbdown:

także nie bądźcie żałosni i do roboty, lato idzie, słońce swieci

co

mam wam na psyche wjeżdzac :mysli: moze bedzie czas ze klekota bede miał, róznie bywa

wtedy benzynie będe dopierdalał bo menda ze mnie jest :>

ale konkret i z jajami :tongue4:

także pozdro :a4fan: wszystkie :good: he he

Opublikowano

heheh majkel powiedzial co mu na duszy siedziało

gluta zażywasz - w wyścigach przegrywasz... bueheh

Opublikowano

kto benzyne leje z gluta sie smieje...

dobra starczy tych fraszek...

nie zebym miał cos do diesli... ale ten dzwiek..... ;(

Opublikowano

Tez macie problemy... ja jezdze klekotem prywatnie ale jutro jade benzyna.... do WROCŁAWIA gdzie ma byc kulminacyjna fala.. ja pier*** chyba wezme ze soba ponton i 2 pagaje ;( Kumple z Opola juz uciekli bo ewakuuja juz zaodrze (taka dzielnica :D), krakow juz pod woda... macie dla mnie jakas amfibie najlepiej :quattro:?! :zemdlal:

Opublikowano

kto benzyne leje z gluta sie smieje...

dobra starczy tych fraszek...

nie zebym miał cos do diesli... ale ten dzwiek..... ;(

Pewnie Daras w wyscigach przegrywasz...ale za to jak Jedrek pisal jezdzisz gdzie chcesz a nie 200km pod maska i albo gaz albo auto na parkingu stoi...

...powiem tam mialem benzynke...mialem tez gaz...teraz mam diesla i juz nic innego nigdy nie kupie!!

A i jeszcze jedno na gazie jest fajnie bo tanio ale gaz to zlo i scierwo!! smierdzi i nic wiecej (no moze tanio sie jezdzi) :evil:

:notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.