Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre :polew:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 00:54_________________________________________________a u mnie coś też się z radio dzieje, chyba laser, bo nie chce czytać wszystkich płyt :kwasny:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przyjdzie dopiero w poniedzialek kurierem :D

musze tylko przejsciowke audi -> iso kupic

tymczasem lece spac bo na 6 do pracy :disgust:

milego grillowania :kox:

Opublikowano

tymczasem lece spac bo na 6 do pracy :disgust:

ja czekam za walką Pudziana do 3.00 :evil:
Opublikowano

Dobrze Karol, że wymyśliłeś sobotę, bo w niedzielę ja bym musiał odpuścić :good:

1. Karolusss

2. Nowek

3. Patrycja

4. manny (50/50 jutro się wyjaśni)

5. felipe+niejadki

6. Reniu z dziewczynami

7.

Odnośnie tego co to jest spontan wcześniej wyraźiłem swoje zdanie :naughty:

Umawiany spocik kilka dni wcześniej trudno nazwać spontanem :polew:

Opublikowano

zieffffffffffffff :)

puuuuuuuuuudziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OMG:

swoja droga to zajebiaszczy gril mnie ominie... niestety w ten weekend odpadam, wypadam rodzinnie

Opublikowano

Jeden z walczących Polaków wykonał pieknie swój plan :good:

Teraz samo takie zadanie przed tym naszym, troche większym rodakiem :decayed: Trzymam kciuki :thumbup:

Opublikowano

ja sie niestety nie pojawie - szkoła :confused4:

Opublikowano

Nowek dzwonil do mnie niedawno ze dojedzie kolo 16 wiec jedrex spokojnie mozesz sie spoznic, dzisiaj taka zajebiaszcza pogoda ze na dzialeczce bede na pewno do wieczora

Jakby ktos mial jakies pytania to dzwonic, jak nie to do zobaczyska na dzialce :)

Opublikowano

Pytanie w kwestii informacyjnej... o której i gdzie zbieramy się?

PS. przez tą walkę musze podpierać powieki zapałkami :lazy:

Opublikowano

PS. przez tą walkę musze podpierać powieki zapałkami :lazy:

to cienki jesteś :polew:

ja po 4 nockach w pracy piatą w domu z uśmiechem przetrwałem i od rana na nogach :tongue4:

Opublikowano

Nikt nie mówił że bedzie łatwo :evil: trzeba byc twardziochem a nie mięciochem :a4fan:

No to jak koledzy, o której zbiórka bo musze jakoś to ogarnąć organizacyjnie :cool1:

Opublikowano

Ja wyjade troche wczesniej pewnie na dzialke (bo chce skonczyc robote zanim sie zjedziecie) ale jakby co moge wyjechac na "glowna" droge :) Telefon mam pod reka takze nie ma problemu, ustalcie albo wspolny wyjazd (chociaz pewnie bedzie ciezko) albo kazdy z osobna.

Ps. Droga jest prosta jak drut, jedziecie na osowa gore czyli z grunwaldzkiej w prawo kolo netto, potem prosto i wyjazd jak na Mrocza (caly czas prosto), jak dojedziecie do Wojnowa to na wyjezdzie z Wojnowa jedziecie na rozwidleniu w prawo z pierwszenstwem (nie w lewo jak na Sicienko) i caly czas prosto, potem jedziecie tak dlugo az bedzie ograniczenie do 60 a sto metrow dalej do 40 i zjazd w dol (zakrecik w prawo i lewo) i jak zjedziecie na dol to po jakichs 500m w prawo przed laskiem jest skret na dzialki :) W razie co dzwonic!

Do zobaczenia

Opublikowano

Nikt nie mówił że bedzie łatwo :evil:

jakbyś się nie uczył to też byś był zaprawiony w nockach :polew: coś za coś :polew:

PS smacznego grilla!! nie objadajcie się za dużo bo spalanie wam w Audiczkach wzrośnie

Opublikowano

Grzechu... w swojej karierze też trzepalem nocki :cool1: żadna ujma, po prostu taki system pracy ;)[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 09:49_________________________________________________EDIT

Rozmawiałem z Filipem i padł pomysł by spotkać się o 16 przy Netto na Osowej.

Opublikowano

:hi:

Życzę wszystkim udanego grilowania :wink4:

Opublikowano

Na chwilę obecną:

1. Karolusss

2. Nowek

3. Patrycja

4. manny (50/50 jutro się wyjaśni)

5. felipe + niejadki

6. Reniu z dziewczynami

Opublikowano

1. Karolusss + brat

2. Nowek

3. Patrycja

4. manny (50/50 jutro się wyjaśni)

5. felipe + niejadki

6. Reniu z dziewczynami

Wszyscy chetni moga przyjezdzac do godziny 18:00 :) Potem jest piżama party i impreza zamknieta :polew:

Opublikowano

Ja prawdopodobnie szybciej niz 16 sie nie wyrobię ;P Najwyzej nikogo juz nie bedzie, odwiedze rodzinna dzilencje :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.