Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie przepraszam, że nie dotarłem - o 18:30 wyjechałem z Grudziądza, o 21:30 dojechałem do Fordonu... 2 godziny stałem w korku z Ostromecka do Fordonu - policja kierowała ruchem. w Starym Fordonie już uliczki prawie podtopione... masakra, mam nadzieję, że do mnie nie dojdzie :/:/:/

spoko, ja tu w toruniu monitoruje sytuacje i gorzej niz teraz jest nie bedzie :good:

jest zle to fakt, grubo u nas jest

ale niue ma byc gorzej :cool1:

pozdro

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no u mnie w Fordonie ma jeszcze ok metra podobno pójść w górę... zobaczymy...

Opublikowano

jedrek a w jakich okolicach Ty dokladniej mieszkasz?? Bo myslalam,ze na bajce ale wychodzi na to ze sie mylilam. Ja tam sie nie obawiam, do mnie nie dojdzie :>

Opublikowano

Foto new :naughty: Ramki smycze zamowione kasa przelana czekam na kolejne wpłaty!!

Opublikowano

czy ktoś może koledze który ma nick NOWEK udzielic instruktaż wstawiania fotek w dziale FOTKI ZE SPOTÓW :wallbash:

jak jego fotki wygladaja w porównaniu do reszty :mysli:

bo mi juz chyba kur... nie starczy na tego goscia cierpliwości :polew: z całym szacunkiem :cool1:

ja pier... proszę was, wiecie ze niespotykanie spokojny jestem ale niekiedy mi puszczają wiązki a nie chce zeby coś sie zjebało :evil:

Opublikowano

Paulina ja mieszkam blisko Ciebie - koło Manhatanu w domkach (tych za lasem) ;) Nowek GG!!

Opublikowano

jedrek a w jakich okolicach Ty dokladniej mieszkasz?? Bo myslalam,ze na bajce ale wychodzi na to ze sie mylilam. Ja tam sie nie obawiam, do mnie nie dojdzie :>

Ja z bajki jestem :tongue4:

Opublikowano

aaaa no to faktycznie blisko

Opublikowano

Ja przed chwilą wróciłem do domu od 16:30 układaliśmy worki z piaskiem.

Opublikowano

dzieki ja miłe i serdeczne przyjecie :)

wpadne jakos jeszcze za miesiac do BDG to wpadne do Was:)

Jescze raz dzieki!!

Opublikowano

dzieki ja miłe i serdeczne przyjecie :)

wpadne jakos jeszcze za miesiac do BDG to wpadne do Was:)

Jescze raz dzieki!!

No ja myślę długo szykuje sie na obejrzenie twojego samochodu :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

nic szczególnego... ale bedzie okazja;)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry: Byłem wczoraj w Myślęcinku.Miły wypoczynek.Parking strzeżony jest za 3 zł za cały dzień.Trzeba jechać cały czas prosto,aż do parkingu,lekkko odbić na wysokości schodów na prawo i już mamy parking.Trochę było ciężarówek,motocykli,no i oczywiście konie.Piwo 0,4 litra za 4 zł.Kiełbasa od 8 do 12 zł.Pogoda dopisała.Pozdrawiam wszystkich klubowiczów z Bydgoszczy :hi:
Opublikowano

:hi:

No gurban teraz jak wpadniesz do bydgoszczy to juz tylko na spota ! :naughty:

Opublikowano

Foto new :naughty:

zabije

Opublikowano
:polew: :polew: :bry: Trzeba mieć czysty samochód a nie :naughty:
Opublikowano

Paweł pewnie że będę już szykuję się do :witch:

Opublikowano

Auto wstawione do mechaniora, będzie nowy rozrząd i załatwione popuszczanie płynu chłodniczego ;)

Opublikowano

Paweł pewnie że będę już szykuję się do :witch:

No to elegancko :wink4: Jak tam toruń sie trzyma z wielką wodą ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.