Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki chłopaki ;( :drunk:

Opublikowano

Nie płacz kierownik to tylko starość :) Przyzwyczaisz sie niedlugo :polew:

Opublikowano
:hi: Paweł WSZYSTKIEGO NAj :drunk::rose:
Opublikowano

Nie płacz kierownik to tylko starość :) Przyzwyczaisz sie niedlugo :polew:

Chciałbym być taki stary :kwasny: KIEROWNIK - Wszystkiego Najlepszego

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego :>

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Przypominam że w niedzielę wyjazd ma charakter rekreacyjny i nie ma myć zapierdalania.

Może co niektórym przemówi do rozumu jak się może skończyć taka jazda:

http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html;msg1678049#msg1678049

Wybaczcie tak ciężki temat z rana ale sprawa jest poważna....

Opublikowano

Reniu... Ty wszystko na forum znajdziesz, ja od rana szukam i znaleźć nie mogę... Wymiana płynu wspomagania ;P Spróbuję wymiany, może akurat...

Wczoraj na czerwonym słyszę jakieś dziwne wycie, myślałem, że to od tira obok. Jak już ruszyłem i skręciłem kierownicą wycie było wiele głośniejsze no i wspomagania brak.

Opublikowano

:radocha: :radocha: :radocha: :radocha:

zabralem sie za podswietlanie kratek i co....i co dioy sa wystarczy podlaczy tylko kabelki

Opublikowano

Chyba wszystkie B6 miały podświetlane kratki :mysli: Najważniejsze że działąją :good:

Opublikowano

No tak za to, aby podświetlić uchwyt na napoje i szufladkę na drobne to trzeba rezać samemu :kwasny:. Ktoś może kupował te szerokie diody w sklepie czy ASO są do dostania :mysli:

Opublikowano

nie, nie wszystkie to jest frykas a nie standard...tu Reniu sie myslisz (na 100%)

Kubek i schowek na monety tez edzie rezany podswietlanie stop...doswietlenie dojscia i diody w gornej bledzie...bede razal...ale zaczynam od kratek

Opublikowano

ja się zastanawiam aby nie wyrezać też czegoś ekstra do pakietu oświetlenia , tylko też trzeba pamietać że co za duzo to nie zdrowo :decayed:

Opublikowano

Tomiczka odbierz telefon :evil:

Opublikowano

Tomiczka odbierz telefon :evil:

:polew:

Czyżby do pracy nie dotarł Tomek ? :wink4:

Opublikowano

nie, nie wszystkie to jest frykas a nie standard...tu Reniu sie myslisz (na 100%)

Hmmm... mozliwe, po prostu jak szukałem podświetlanych do mnie to były same do B6 :gwizdanie:

Opublikowano

ja się zastanawiam aby nie wyrezać też czegoś ekstra do pakietu oświetlenia , tylko też trzeba pamietać że co za duzo to nie zdrowo :decayed:

Niby tak, ale jak rezasz to co inni mają w pakietach to chyba nie można nazwać że nie zdrowo :mysli: Pełen pakiet oświetlenia naprawdę wygląda imponująco. Mój jest nietypowy mam podświetlanie kratek, podłokietnika, funkcję comming home, a nie mam podświetlonego głupiego kubka na napoje o oświetleniu bocznym drzwi nie wspomnę - a lampki są :wallbash:

Opublikowano

Rezaj, rezaj, póki masz środki i przynosi Ci to frajde :kox:

Opublikowano

No tak , ale niestety w b5 nie było az takiego szału z tym oswietlniem , no chyba że własnie w poliftach trochę sie za to zabrali ... ale też nie wszystko , i kilka rzeczy będe musiał podrezać z b6/b7 :gwizdanie: a nie chce otrzymać efektu wozu cyrkowego :>

Opublikowano

:bry:

miłego piątku wszystkim życzę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.