Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w kominku dogasa, butelka zaraz sie skonczy chyba czas sie zawinac spac :D

Udanego spota zycze wszystkim ktorzy dotra do ina :naughty:

Ps. pojde se jeszcze na spacer, no to poszedlem :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale rozgorzała dyskusja na temat Ina... :shocked:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:13_________________________________________________Artur, muszę jutro oblukać Twoje nawiewy... :polew:

w dzien to nic nie widac :tongue4:

Opublikowano

Reniu a kto cos pisal :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty już wiesz :naughty: :naughty: :polew:

Odnośnie wyjazdu, ujmę to tak... w dzień "siedzieliśmy" w garazu:

ramkar.jpg

...potem w domu również "siedzieliśmy" (niestety nie mam foto :naughty:)

Zobaczymy jak wstanę jutro :naughty::decayed:

Opublikowano

to widzę Reniu, że sobie posiedzieliście :polew::decayed:

Opublikowano

Ale rozgorzała dyskusja na temat Ina... :shocked:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:13_________________________________________________Artur, muszę jutro oblukać Twoje nawiewy... :polew:

w dzien to nic nie widac :tongue4:

to pojedziemy gdzieś pod ciemny most :tongue4:

Opublikowano

Reniu, a wygodnie chociaż było? :decayed:

Opublikowano

Ale rozgorzała dyskusja na temat Ina... :shocked:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:13_________________________________________________Artur, muszę jutro oblukać Twoje nawiewy... :polew:

w dzien to nic nie widac :tongue4:

to pojedziemy gdzieś pod ciemny most :tongue4:

z Toba zawsze :wink4:

Opublikowano

Przy audi zawsze jest wygodnie :naughty:

A odnośnie wygody ( :drinks:) powiemn Wam że jest całkiem wypas... prawie jak w A8 (:drunk:) :naughty: :naughty:

Opublikowano

Reniu nie ukrywam ze licze na Ciebie jutro i mam nadziej ze sie wybierzesz z nami...szczegolnie ze ruszamy o 16:45 ze stacji Rafiego :good:

Opublikowano

Kutfa... przekonałeś mnie :decayed: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:11_________________________________________________[br]

Halo! Nie spać... zwiedzać... :sarcastic:

Opublikowano

ja zwiedzam caly czas :polew:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:18_________________________________________________Reniu jak Ci sie widza moje nowe fotki ?? :polew:

Opublikowano

Ciula widać ale ogólnie to są zayebiste :kox::evil::polew:

Nie no podśietlane kratkie dają radę... nie muszę widziec fotek ;)

Opublikowano

no chociaz jeden uczciwy...ale powiem Ci Reniu ze kratki teraz jak marzenie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:27_________________________________________________zastanawiam sie jeszcze nad czarnym grilem...oczywiscie zamiast tej chromowanej ramki :mysli:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:28_________________________________________________no i postanowilem wrzucic zmieniarke nad lodowke do schowka :evil:

Opublikowano

Hmmm... czyżby do Ciebie uśmiechnęła się dobra moneta? :naughty:

Ja niestety jadę na deficycie :wallbash:

Opublikowano

nie nic sie nie usmiechnelo ale :ad: mi sie podoba :polew:

Opublikowano

:good: tymczasem ide powitać się z poduszką :lazy:

Do pogadania rano (?) :hi::decayed:

Opublikowano

Dobra ide spac bo bede nie wyspany na spocie z Zuza chce mnie pod mosta zaciagnac :tongue4:

DOBRANOC

Opublikowano
:bry: ladna pogoda dzisiaj
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siama wiara :cool1:

nie spać :tongue4: pogoda elegancka, szkoda dzień marnować :good:

podrowionka dla wszystkich :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.