Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo :wink4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 08:44_________________________________________________INFO DLA BYDGOSZCZY:

16:40 Stacja Orlen za Makro (kto wie to tam gdzie pracuje RAFI) - to jest po przeciwnej stronie do wylotu na Inowrocław

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur :mysli: czy Ty aby nie jesteś zbyt mocno podekscytowany aczkolwiek podniecony dzisiejszym wyjazdem na spota do Ina :polew: :>

oczywiście to takie moje jest odczucie :naughty: ale dobrze że sie tak angażujesz :good:

ja przecież wiecznie żył nie będe :gwizdanie:

pozdrowionka :cool1:

Opublikowano

Jestem por wrażeniem... dzień dobry... :hi:

Artur wyspany???

Opublikowano

z jakiego powodu jesteś pod wrażeniem Zuzk@

Opublikowano

Przygotowań... :tongue4:

Opublikowano

:naughty:

no artur sie grzeje na spota, tylko żeby sie nie spocił :tongue4:

sam w końcu wymysłił troszkę :gwizdanie:

no i z moim poparciem tak wyszło :tongue4::good:

Opublikowano

ja jestem wyspany :tongue4:

Majki ino dla Ciebie - jak nie zauwazyles Bydgoszcz spi i ktos musi chlopakow zmobilizowac :wink4:

Opublikowano

Nie wiem, co by było gdyby nie Wy... :naughty:

Opublikowano

ja jestem wyspany :tongue4:

Majki ino dla Ciebie - jak nie zauwazyles Bydgoszcz spi i ktos musi chlopakow zmobilizowac :wink4:

no zauwazyłem :naughty: damy radę :good:

pozdrowionka :cool1:

Opublikowano

Majki to od rana zabiegany.... na gg i na forum :>

Opublikowano

Majki to od rana zabiegany.... na gg i na forum :>

mobilny internet :naughty::good:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 09:48_________________________________________________na wyjeździe jestem ale monitoruje sytuację :tongue4:

Opublikowano

:bry: Witam klubowiczów :hi:

Pogoda zapowiada sie za***ista na maxa także myśle ze frekwencja też będzie za***ista :a4fan:

Opublikowano

Witam klubowiczów :hi: widzę że szykuje się spotkanie w Inowrocławiu:)

Opublikowano

Witam klubowiczów :hi: widzę że szykuje się spotkanie w Inowrocławiu:)

A pewnie i oczywiscie zapraszamy wszystkich chetnych :) Znaczy sie Zuzk@ i Tomlandia zaprasza :gwizdanie:

Ps. No sorki zbyt podobne nicki :D

Opublikowano

Hej.

Witam klubowiczów :hi: widzę że szykuje się spotkanie w Inowrocławiu:)

A pewnie i oczywiscie zapraszamy wszystkich chetnych :) Znaczy sie Zuzk@ i Tomiczka zaprasza :gwizdanie:

Zaprasza też Tomek, ale nie Tomiczka tylko Tomlandia, Bo to On jest z Ina

Opublikowano

Cóż za piekny dzionek :kox: Trzeba zaraz jakąś kawę zapodać :kawa:

Opublikowano

Reniu a nie lepiej :beer1: ?

Życzę wszystkim udanego spota ... Dużo zdjęć naróbcie :>

Opublikowano

Reniu a nie lepiej :beer1: ?

Nie :tongue4: w ciągu dnia nie piję... ekhem... no chyba że w garażu :naughty:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:29_________________________________________________

Majki to od rana zabiegany.... na gg i na forum :>

A Ty Daras będziesz? :mysli:

Opublikowano

Darasa nie bedzie ...a Ty Reniu z Tomiczka sie ugadales??

Opublikowano

Będziemy razem. Spokojnie Arturze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.