Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie to co chcesz wiedzieć bo jeździłem VC z 2002 roku ;) jak chcesz VIN sprawdzić to u Mikołajczaka na Fordońskiej powinno Ci się to udać bez żadnego problemu (sprawdzałem kiedyś z kolegą Corsę dla niego i bez problemu podczas przeglądu auta nam podali historię serwisową)...a kuzyn nie chce od Ciebie B7? :decayed:

Niestety nie chce :) A powiedz mi ile placiliscie za przeglad? I czy za odczyt VIN brali dodatkowe pieniadze?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za przegląd chyba 200-300zł... ale nie pamiętam bo to z pół roku temu było. kolega poszedł do faceta od przyjęć serwisowych i powiedział mu w cenie przeglądu..

Opublikowano

za przegląd chyba 200-300zł... ale nie pamiętam bo to z pół roku temu było. kolega poszedł do faceta od przyjęć serwisowych i powiedział mu w cenie przeglądu..

200-300 za przeglad... to wole jechac do zenka zza winkla zeby mi powiedzial czy nie walony itp.. serwisy wiem jak pracuja bo sluzbowe samochody tam woze i na pewno nie dalbym im do sprawdzenia pod wzgledem fachowosci ogledzin :D

Opublikowano

Twój wybór ;) u Mikołajczaka sprawdzają silnik, spaliny, zawieszenie, lakier, światła, elektrykę i historię za te pieniążki :wink4:

Opublikowano

A co piszczy?

łożysko daje dźwięk podobny do świerszczy w polu :>

im więcej gazu tym głośniejszy dźwięk (tylko na włączonej klimie)

już mam mechaniora (ten co mi ogarniał sprężyny,łóżyska kół,klocki) za 100zł ogarnie + 130 łożysko z ASO :wink4:

Opublikowano
  • Autor

za przegląd chyba 200-300zł... ale nie pamiętam bo to z pół roku temu było. kolega poszedł do faceta od przyjęć serwisowych i powiedział mu w cenie przeglądu..

200-300 za przeglad... to wole jechac do zenka zza winkla zeby mi powiedzial czy nie walony itp.. serwisy wiem jak pracuja bo sluzbowe samochody tam woze i na pewno nie dalbym im do sprawdzenia pod wzgledem fachowosci ogledzin :D

dokładnie karol tu masz racje, ściemniacze w serwisach
Opublikowano

:hi: Witam z rana. Czas do tyrki gnać ale po 16 - weekend :good: No i jeszcze 2 tygodnie i koniec z tą dziadowską firmą :cool1:

Pozdrawiam wszystkich

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry: :>
Opublikowano

:bry:

miłego dnia :decayed:

Opublikowano

kawa z rana jak śmietana :kox::kawa:

Opublikowano

kawa z rana jak śmietana :kox::kawa:

zimna Pepsi z lodem lepsza :kox:
Opublikowano

ja mam colę bo ją wolę :polew:

Opublikowano

ja mam colę bo ją wolę :polew:

poeta jakiś czy cuś :naughty:
Opublikowano

no, a jak :P

Opublikowano

widzę wszyscy ciężko pracują :naughty:

Opublikowano

widzę wszyscy ciężko pracują :naughty:

ja sie totalnie opieprzam :kox:
Opublikowano

dzisiaj akurat mam więcej roboty niż wczoraj więc aż tak się nie opieprzam ;(

Opublikowano

a ja leze do gory kolami na dzialeczce i skladam Wam najszczersze kondolencje :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.