Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ponoc od ciula roboty jest z wyciagnieciem..... tez ostatnio o tym gadalem z moim mechanikiem

Tym się najmniej martwię, za robociznę dużo mnie nie skasuje, to dobry znajomy. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie regeneracja tej maglownicy, koszt i tak spory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień dobry wszystkim :hi:

Troszkę się nie odzywałem, bo na działce trudniejszy dostęp do neta,

a do tego zadań sporo tzn. kąpiele słoneczne, pływanie, spływ pontonem, wędkowanie, grillowanie

i wiele innych ciężkich zadań :decayed:

Czasami, tak dla relaksu wpadnie Artur i wtedy mogę się chwilę odprężyć, dłubiąc z Nim przy

Jego niuni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit... Dzwoniłem dzisiaj do kilku miejsc w polsce gdzie regenerują maglownice :wallbash: Ciężka sprawa, ciężka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550 netto, 2 lata gwarancji. Chyba lepiej dołożyć, zregenerować i mieć pewność, niż kupić używkę i za jakiś czas znowu mieć problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz auto zatrzymać na jakiś czas dla siebie to rób konkretnie :good:

Jak na handel to zapudrować kupę i do zyda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wiedzieć... Nie sprawdzałem, nigdzie nie widziałem nowej, wszedzie regenerowane. Przeczytałem jedynie coś takiego "koszt przekładni nowej od 2000, do około 4000PLN" Nie wiem czy temu ufać. Ale skoro regeneracja tyle kosztuje to wydaje mi się to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dopiero wróciłem z pogrzebu kolegi z pracy (uderzył w tył ciężarówki)Mam zdjęcia ale tutaj raczej nie wstawię. Oba auta były z naszej firmy :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega przysnął lub zasłabł.Uderzył w tył przyczepy(obaj byli szwagrami),która stała na skrzyżowaniu z całej siły.Nie było nawet sladów hamowania,ani żadnego skrętu na bok.Centralnie walnął.Jechał mniejsza wywrotką.Wracali z budowy i mieli do bazy jakieś 5 km.Byłem na miejscu ,to było 14 lipca.Szok,nie da sie opisać.Przykre,chwila i już kogoś nie ma :( A jeszcze jest tez dobre to że znalazło sie 3 kierowców co też podobno zostały uszkodzone im auta.Twierdza że na naszych pojazdach był gruz i kamienie i spadły im na pojazdy.To nie jest prawda.Auta oba były puste.Że zyja miedzy nami takie hieny,aż nie chce się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian kupiłem Motor tak jak pisałeś.Ciekawy ten artykuł o chiptuningu,jest też jak bezpiecznie uzywac klimy :naughty: Dzieki za wiadomość.A wracając do wypadku,przykre ale trzeba żyć dalej........Co jest warte nasze życie :mysli: Rano kolege widziałem a po południu już .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian kupiłem Motor tak jak pisałeś.Ciekawy ten artykuł o chiptuningu,jest też jak bezpiecznie uzywac klimy :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...