Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Równiez dziekuje wszystkim za spota...Reniu nie ma problemu...polecam sie na przyszlosc :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no bylo milo :> łukasz ty to jednak chcesz dostac :bicz3: hheeehhe

Opublikowano

dzięki tym co byli :) ogólnie w Fordonie (na Przylesiu) napierdzielało zdrowo jak wyjeżdżałem z Zamczyska :wallbash:

Opublikowano

Ty Alien (wera) weź ściśnij bo opony mi pękają :gwizdanie: :tupolew:

Opublikowano

:mysli:

halo...

fotek nie ma zadnych z dzisiejszego spotu?

pozdrowionka :>[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:09_________________________________________________no burza w torunia była konkretna wieczorkiem, zdażyłem dziś jednak pranko zrobić mojej bestii, wszystkie siedzenia wyjęte na swieze powietrze i elegancko wyschnięte, wczoraj wahacze wymieniałem, nic nie stuka nie puka jutro do wa-wy śmigam przy okazji jeszcze panel sterujący klimatronikiem ogarnę i zostanie tylko czujnik temperatury cieczy chłodzącej, to juz będzie koniec majstrowania na ten czas, a ogólnie to igła, jak zawsze zresztą :naughty:

pozdro... :tongue4:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:14_________________________________________________aaa, kurde jak moglem nie napisac jeszcze :wallbash:

Marcintoruń wszystkiego naj lepszego i gratulacje z okazji narodzin nowego członka twojej rodzinki :good:

i serdeczne pozdrowionka dla żonki :cool1:

pozdrowionka :wink4:

Opublikowano
aaa, kurde jak moglem nie napisac jeszcze :wallbash:

Marcintoruń wszystkiego naj lepszego i gratulacje z okazji narodzin nowego członka twojej rodzinki :good:

i serdeczne pozdrowionka dla żonki :cool1:

pozdrowionka :wink4:

Wow! Gratulacje :hi:

Opublikowano

Marcin gratuluję! :thumbup:

Opublikowano

Ja dopiero do domu zlądowałem ... dziekuje za spota :hi: może byłem na chwile , ale byłem :naughty:

Opublikowano

:bry:

Marcin - GRATULUJE !!!!

Opublikowano
:hi: Gratulacje
Opublikowano

gratulacje! Majki zdjęcie jest jedno, bo więcej nie zdąrzyłem zrobić (deszcz) i nie ma na nim samochodów Mannego i Kierownika :/

Opublikowano

gratulacje! Majki zdjęcie jest jedno, bo więcej nie zdąrzyłem zrobić (deszcz) i nie ma na nim samochodów Mannego i Kierownika :/

Wrzucaj, wrzucaj :kox:

Opublikowano

spoko, ale dopiero jak będę w domu ;) w pracy nie mam swojego kompa ani aparatu

Opublikowano

Gratki dla świeżo upieczonych rodziców. :good:

Opublikowano

Marcin Gratulacje :good:

Opublikowano

No to ja również dołączę się do gratulacji :)

dawno mnie tu nie było, co tam słychować ??:)

Opublikowano

No mógłbys kiedyś podjechac na jakiegoś spocika :gwizdanie:

Opublikowano

Ktoś z vagiem ma dzisiaj wieczorkiem kilkanascie minut wolnego? ;)

FIS właśnie się robi :D

Opublikowano
FIS właśnie się robi :D

Masz jakieś spy photo? :naughty::kox:

Opublikowano

Szczerze to po prostu nie chce mi się zdjęć robić jednocześnie z FISEM ;) Właśnie jestem w trakcie montażu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.