Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez wam dzis od popoludnia forum nie smigało?? :confused4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

obraz097l.th.jpg

obraz098b.th.jpg

Opublikowano

tak, jeszcze 20 minut temu mi forum nie chodziło

Opublikowano

Aronoł... przez ostatnie kilka godzin łupałem w gierki :sarcastic:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry: a ja juz w pracy :confused4:
Opublikowano

:bry:

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 08:30_________________________________________________

:hi: Koledzy poszukuje gdzieś opisu tempomatu bo jest tam przełącznik na AUS a jestem świeżym użytkownikiem Audi A4 i ogolnie chciałem gdzieś poczytać o tym :)

Podjedz do mnie z penem to Ci wrzucę wsio o Avancie :wink4:

Opublikowano

:hi: Koledzy poszukuje gdzieś opisu tempomatu bo jest tam przełącznik na AUS a jestem świeżym użytkownikiem Audi A4 i ogolnie chciałem gdzieś poczytać o tym :)

obraz097l.th.jpg

obraz098b.th.jpg

:bry:

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 08:30_________________________________________________

:hi: Koledzy poszukuje gdzieś opisu tempomatu bo jest tam przełącznik na AUS a jestem świeżym użytkownikiem Audi A4 i ogolnie chciałem gdzieś poczytać o tym :)

Podjedz do mnie z penem to Ci wrzucę wsio o Avancie :wink4:

Opublikowano

Nareszcie działa u mnie forum :naughty: U Was też było zablokowane?

Opublikowano

Zablokowane nie było ale coś tam chłopaki gmerali :decayed:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 12:37_________________________________________________[br]

[edit]

Znalazłem dla siebie idealne autko :kox: kolor, koła, silnik, wyposażenie... wszystko pasi :cool1:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/details.html?lang=pl&id=134783710&pageNumber=1&tabNumber=2

...niestety jest mały problem, o dobrą stówkę jestem krótszy :bag:

Opublikowano

Ja nie mam nawet tej końcówki po stówce :polew: ,ale autko :good:

Opublikowano

Coś dzisiaj w planach?

Opublikowano

wrazie co to ja chetnie sie pojawie :>

Opublikowano

witam

czy to jest auto kogos z klubowiczów?

http://www.moto.allegro.pl/jedyna-taka-na-allegro-audi-s4-quattro-2-7-biturbo-i1207288003.html

wydaje mi sie, ze widzialem gdzies zdjecia tego(podobnego) s4 z takim duzym logiem OOOO na bokach.

ktos cos wie na jego temat?

z dużym logiem po bokach jest zielone Audi 2.8 Q Marcinatorun...tak mi sie wydaje że o to chodzi

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=43540.0[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 17:48_________________________________________________PS fajnie zmontowany filmik :kox:

W BYDGOSZCZY DOBRZE TO WIEDZĄ... :evil:

!
Opublikowano

nie kolego pytam o niebieskie s4

ale dziekuje za podpowiedz

Opublikowano

nie kolego pytam o niebieskie s4

ale dziekuje za podpowiedz

a to osobiście niebieskiego z dużym logiem :audi: po bokach nie widziałem :hi:
Opublikowano

ja ja widzialem pare razy na golfach pod realem ale na spotach chyba nigdy jej nie bylo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.