Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: ale tu stypa dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________w przyszłym tygodniu gdzie będzie spot?
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w przyszłym tygodniu gdzie będzie spot?

w mieście seksu i biznesu .... Bydgoszczy :sarcastic:
Opublikowano
:polew: gdzie dokładnie?
Opublikowano

:polew: gdzie dokładnie?

pewnie wszystko wyjdzie w relacji LIVE :cool1: bo teraz to można jedynie gdybać gdzie :decayed:
Opublikowano

w pieckach? :naughty:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:00_________________________________________________albo wspólne grzybobranie w lesie :>

Opublikowano

w pieckach? :naughty:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:00_________________________________________________albo wspólne grzybobranie w lesie :>

w pieckach nie bo nam się auta zjarają...a co do grzybobrania,to nie chce potem grupowego przeszczepu wątroby :polew:
Opublikowano

albo sraczki :naughty: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________jedzie kto do myśla?

Opublikowano

gdzie będzie spot i o której to wystarczy spojrzeć w nagłówek...[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:36_________________________________________________no to póki co mamy 19 koszulek.. nikt więcej nie chce? we wtorek chciałem konkretnie rozmawiać na ten temat i bym znał ostatecznie cenę..

Opublikowano

ok jedrek czekamy na cene a konkrety na spocie w sobote

Opublikowano

to ja do wtorku poczekam z listą i będę rozmawiał konkretnie pod tą liczbę. jak nie dadzą dobrej ceny to zapytam znajomego gdzie robili koszulki srtb..

Opublikowano
:good:
Opublikowano

jak tam wiara po weekendzie :mysli:

pogoda dopisała to i humorki pewnie też :gwizdanie:

pozdrowionka :>

Opublikowano

Majki a Ty sie na koszulke nie zapisujesz?? :evil:

Opublikowano

jak tam wiara po weekendzie :mysli:

pogoda dopisała to i humorki pewnie też :gwizdanie:

pozdrowionka :>

heja, u mnie weekendos wyjątkowy udany

Opublikowano

:bry:

jestem pierwsza dzisiaj :dance:

Wrocę do starego tematu : katalizatora. Kiedys podawal ktos linka do strony dot. ich skupu... Może macie gdzies zapisana tą stronke bo mi sie niestety nie udało znalezc.

Opublikowano

Wrocę do starego tematu : katalizatora. Kiedys podawal ktos linka do strony dot. ich skupu... Może macie gdzies zapisana tą stronke bo mi sie niestety nie udało znalezc.

też chciałem dać do skupu....ale po obdzwonieniu kilku zrezygnowałem.w każdym wołali za smieszne pieniądze :thumbdown:
Opublikowano

Ja za swoj od b5 dostalam 150 zl, wiec chyba calkiem niezle;).

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa: wszystko co dobre szybko się kończy... witam ludzi pracy :ad:

ok jedrek czekamy na cene a konkrety na spocie w sobote

A nie w niedzielę? :mysli:

Opublikowano
:bry::siema:
Opublikowano
:bry: faktycznie reniu w niedziele :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.