Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mili państwo jestem nowy na forum, nowy szczęśliwy posiadacz B6 Avant,

Na plakacie reklamującym spot jest info Łuczniczka lub Tesco

poniżej info o spotkaniu na motoarenie lub PiPa na Bronka, czy jest planowany jakiś wspólny przejazd do BDG z Torunia?

Jeżeli tak to o której godzinie? Chciałbym się spotkać, posłuchać doświadczeń, zadać parę pytań dot. Audiczki :)

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mili państwo jestem nowy na forum, nowy szczęśliwy posiadacz B6 Avant,

Na plakacie reklamującym spot jest info Łuczniczka lub Tesco

poniżej info o spotkaniu na motoarenie lub PiPa na Bronka, czy jest planowany jakiś wspólny przejazd do BDG z Torunia?

Jeżeli tak to o której godzinie? Chciałbym się spotkać, posłuchać doświadczeń, zadać parę pytań dot. Audiczki :)

Pozdrawiam

:hi:

pogadać z kolegami Dropsone,krzychu-trn,Komar865...Oni z Torunia śmigą :wink4:

Opublikowano

Ok, umówię się z nim. Dzięki

Opublikowano

tak kręci, właśnie nie wiem co mu się mogło stać

podobną sytuacje miałem z poprzednim autem....co się okazało,to że przewód paliwowy był walnięty (trza by cały obieg chociaż wzrokowo oblecieć)

kręciło a nie dostawało zupy i nie odpalał

a przewody były już poprostu zgnite :wallbash:

Ok, umówię się z nim. Dzięki

a i jeszcze z Majki77 możesz się zagadać.

Ten to jak Siara z filmu Killer....memory five i wszystko jasne :kox::wink4:

Opublikowano

Kujawsko-Pomorskie rośnie w siłę ;)

Opublikowano

i to w jakim tempie :good:

Opublikowano

za niedługo będzie trzeba pisać petycje żeby parking pod TESCO powiększyli :polew:

Opublikowano

skoro taka frekwencja to sporo fotek poróbcie albo jakiś filmik nagrajcie(przerobie go jako zaproszenie do Newbie dla "nowych" z kuj-pom) :wink4:

Opublikowano

godz. 17.00 zbiórka przy Piotrze i Pawle...przy Broniewskiego

Opublikowano

:bry:

Taki spot sie szykuje a mnie nie bedzie ;( :wallbash:

Wczoraj w nocy ukradli z samochodów stojacych u mnie pod blokiem śruby z kół :polew: ale ktoś był na tyle miły, ze pozostawiał 2 na koło :polew: Jak to uslyszłam to myslałam, ze nie wyrobie, chociaz troche przykro złapać takiego zonka jak chce sie pojechac rano do pracy...

Milego dnia Wszystkim :>

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich i milego dzionka życzę :cool1:

narazie sie nie wpisuje na listę spotową :gwizdanie:

musze w niedziele wyjechać i nie wiem czy zdaże na spota a napewno nie z torunia bym jechał tylko odrazu do bydzi podjadę jak już :mysli:

pozdrowionka :good:

Opublikowano

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. WIŚNIA (70%)

15. Zuzk@ 75%n :tongue4: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 07:44_________________________________________________No to Was odwiedzę... bo faktycznie dawno mnie nie było... cóż zrobić, trzeba granic strzec, żebyście mogli spokojnie spoty robić... :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry::siema:
Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano
:siema: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:02_________________________________________________hehe Newmann pytal wczoraj o Zuzk@ i wywolal ja do odpowiedzi :polew:
Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:02_________________________________________________hehe Newmann pytal wczoraj o Zuzk@ i wywolal ja do odpowiedzi :polew:

Zuza bacznie obserwuje forum, wystarczy o niej napisać i od razu aktywna :polew:

Opublikowano

:hi:

Miłego dzionka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.