Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zajebiaszczy spot chłopaki i dziewczyna :good: :good: :good::kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zajebiaszczy spot chłopaki i dziewczyna :good: :good: :good::kox: :kox: :kox:

no Madas 29 aut to juz ciezko jest przebic :kox:

Opublikowano

Kurczę, jestem w szoku Kochani! Takiego spotu to jeszcze nie było w kuj-pom :) Tak oglądam, przeglądam i czytam i nie mogę znaleźć kto jest właścicielem tej Audi V8?

P.S>

Pożyczam sobie logo Grupa Kujawsko Pomorska ;) Ciekawy pomysł!

Opublikowano

zajebiaszczy spot chłopaki i dziewczyna :good: :good: :good::kox: :kox: :kox:

no Madas 29 aut to juz ciezko jest przebic :kox:

spokojnie przebijecie .... u nas kiedyś na spocie pojawiły się 34 auta ....
Opublikowano

Zuzka Karol dobrze widziałem :naughty:

Gratulacje :decayed::hi:

Zuzka i Karol dziękują :)

A w temacie Zuzka-Karol :brawo: na wesele szpaler z audiczek murowany :wink4:

Artur może najpierw dasz nam przykład? :polew:

Opublikowano

Pożyczam sobie logo Grupa Kujawsko Pomorska ;) Ciekawy pomysł!

tylko zmień na Toruń...chyba że chcesz mieć Bydgoszcz :decayed:
Opublikowano

Tomek4don poszło PW, Madas zapraszamy teraz Wielkopolskie do nas :)

Opublikowano

Dziekuje za fajniuki spocik :) :) :) :) pocisneliśmy troche spowrotem z Dropsonem i Krzysiem ;) jak ogarnę fotki to wrzucę :) Pozdrowionka

Opublikowano
Tak oglądam, przeglądam i czytam i nie mogę znaleźć kto jest właścicielem tej Audi V8?

To Audi 200 :cool1: Włąścicielem jest BubaAKP

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=56199

Opublikowano

Dziękował za spota :hi: :hi:

fajne foto :kox:

Opublikowano

Łukasz zapraszamy częściej! :)

Opublikowano

Dziękował za spota :hi: :hi:

Dzięki za odwiedziny :hi::notworthy:
Opublikowano

Zuzka Karol dobrze widziałem :naughty:

Gratulacje :decayed::hi:

Zuzka i Karol dziękują :)

A w temacie Zuzka-Karol :brawo: na wesele szpaler z audiczek murowany :wink4:

Artur może najpierw dasz nam przykład? :polew:

oj to chyba nie szybko...ja tam sie nie pale w tym temacie :wink4:

Opublikowano

Łukasz zapraszamy częściej! :)

spoko :)

bedzie okazja i czas to wpadne Was odwiedzić napewno :decayed:

Opublikowano

Widze spot udany , szkoda ze wróciłem za późno z Włoch :confused4: pewnie było by 30 :wallbash:

Opublikowano

Łukasz zapraszamy częściej! :)

spoko :)

bedzie okazja i czas to wpadne Was odwiedzić napewno :decayed:

:good:
Opublikowano

A mi się podoba mój podpis :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

grzechu ty jako ze mozesz nabijac punkty na witaniu nowych użytkownikow forum z kuj-pom wrzucaj info o spotach i linka do tego watku, bo juz pare razy widzialem ze nic nie piszesz....[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 22:44_________________________________________________a co do podpisu to moj tez narazie zostaje :cool1:

Opublikowano

ja sobie tylko dorzuciłem do podpisu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.