Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Majki znalazłem zdjęcie tego mesia :gwizdanie:

wyVs9.jpg

Żart,a może masz jakieś fotki tego autka :mysli:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

każde auto z wiekszym silnikiem których jest mniejszość potrzebuje odpowiedniego specjalisty ale w pewnym sensie jest coś w wiekszych pojemnościach... człowiek w aucie czuje sie troche inaczej... pewniej, nie chodzi o szaleństwa...wariacje... ale o ten sam zapas mocy który może sie przydać w różnych sytuacjach na drodze...

Opublikowano

Majki nawet wiersze piszą o Audi :naughty: Nie zmieniaj,do mnie pod garaż tylko :a4fan: przejeżdżają

Audi - moje marzenie

Zachwycony Twoim kształtem

Zapatrzony w blask lakieru

Ze snu wyłowię Ciebie jedną z pośród wielu

Zasłuchany w szum motoru

W Twoim wnętrzu rozmarzony

Audi moja Tobą jestem urzeczony

Samochodzie moich marzeń

Może kiedyś tak się zdarzy

Jak pan młody poprowadzę ku ołtarzy

I zostaniesz mą wybranką

Dobrą żoną lub kochanką

Ten mezalians i nam może się przydarzyć

Napisany 2005.09.20

Autor: Bella Jagódka

Opublikowano

no prosze :D :D :D :D jak pięknie :) a Majki chce zmieniać fure :)

Opublikowano

Obawiam się że może to być mina :mysli: Jak w silniku amg coś Ci pierdnie to byle kaziu nie naprawi.

jakos jeżdzę 2.8 V6 ponad 2 lata i jest ok a dlaczego ludzie nie kupują duzych pojemnosci? tylko wiekszośc klekoty zeby jak najtaniej? takie samochody kupuja ludzie o mocnych nerwach i desperaci którzy na drogach znaja swoje miejsce i wiedzą gdzie powinno byc miejsce innych,słabszych :tongue4:

Majki tylko nie zapomnij go zagazowac tak jak audi :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:56_________________________________________________http://www.sfora.pl/Strzelanina-w-bydgoskim-banku-Ranni-bandyci-uciekaja-a24548

a to widzieliscie??

Opublikowano

AMG 300 konne do tego gaz... troche mija się z celem...

Opublikowano

nie myślałem o gazie i o sprzedaży mojej Audi, tylko mieć tego merca na specjalne okazje

a jak komuś żal d*pę ściska to niech się nie wypowiada, bo cwaniaczków i pleyasów to na momencie na ziemię sprowadzam :tongue4:

Opublikowano

nie myślałem o gazie i o sprzedaży mojej Audi, tylko mieć tego merca na specjalne okazje

a jak komuś żal d*pę ściska to niech się nie wypowiada, bo cwaniaczków i pleyasów to na momencie na ziemię sprowadzam :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ma się co denerwować... każdy kupuje to co lubi i to co mu sie podoba...

Opublikowano

nie ma się co denerwować... każdy kupuje to co lubi i to co mu sie podoba...

Damian pewnie, ze tak tylko co niektorzy cale zycie beda sie czepiac "klekotow" i cwaniaka palic :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma się co denerwować... każdy kupuje to co lubi i to co mu sie podoba...

Damian pewnie, ze tak tylko co niektorzy cale zycie beda sie czepiac "klekotow" i cwaniaka palic :gwizdanie:

no tak Arturze szkoda,ale cóż z niektórymi rzeczami trzeba się poprostu pogodzić i tyle

nie do każdej benzyny założysz gaz, a klekot zawsze będzie klekotem :confused4:

może sie zamienimy na trochę autami :mysli:

ty zobazcysz jak fajnie jezdzi sie na gazie z taką mocą a ja może się wkońcu przekonam do diesla :good:

pozdrowionka :tongue4:

Opublikowano

Majki masz racje ze z niektorymi rzeczami nalezy sie pogodzic...

...chetnie sie z Toba zamienie z tym ze ja teraz auta nie posiadam wogole :wink4:

...nawet tym klekotem pier**lonym nie moge jezdzic bo go poprostu nie mam :polew:

Opublikowano

Majki masz racje ze z niektorymi rzeczami nalezy sie pogodzic...

...chetnie sie z Toba zamienie z tym ze ja teraz auta nie posiadam wogole :wink4:

...nawet tym klekotem pier**lonym nie moge jezdzic bo go poprostu nie mam :polew:

no szkoda, życzę ci zebys mial jak najmniej problemów z audiczką :cool1:

:>

Opublikowano

a Majki i dodam, ze kiedys mialem pojazd na gaz i nie bylem zadowolony...i dlatego neguje LPG :notworthy:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:28_________________________________________________

Majki masz racje ze z niektorymi rzeczami nalezy sie pogodzic...

...chetnie sie z Toba zamienie z tym ze ja teraz auta nie posiadam wogole :wink4:

...nawet tym klekotem pier**lonym nie moge jezdzic bo go poprostu nie mam :polew:

no szkoda, życzę ci zebys mial jak najmniej problemów z audiczką :cool1:

:>

ja bron boze nikomu zle nie zycze :good:

Opublikowano

sie chlopaki rozpisali :gwizdanie:

Opublikowano

Droga na koronowo zablokowana przez policje kolczatki panowie w kaskach pieknie :polew:

Opublikowano

ktoś coś przeskrobał :D :D :D :D :D

Opublikowano

idziemy wszyscy z toba na zakupy :polew:

oj Rafał Rafał to będziemy chodzili cały dzień :) Kobiety --- zakupy :D :D :D

A to mogą nas zostawić gdzieś pod parasolkami :kox:

Reniu na dobry balet pod parasolkami nie starczy jej wypłaty:):)

:oklaski: :oklaski:zakupy byly bardzo udane chlopaki po 1 nie bylo tak zle i nie za dlugo po 2 wyplaty by mi starczylo na impreze pod parasolkami :guma: po 3 wcale tak zle nie jest na zakupach hhehe jak sie wie co sie chce kupic :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.