Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień jak każdy inny... poranne problemy z pobudką, komunikacjowstęt, :naughty: denna pogoda i takie tam :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

reniu a jak poranny przejazd przez rondo toruńskie ? :wink4:

Opublikowano

Ja nie śmigam przez rondo Toruńskie ale ogólnie dało się zauważyć spore zatwardzenie na wszystkich okolicznych traktach :wallbash: Masarka!

Opublikowano

Całe szczęscie ze Sporną otworzyli ... i mnie teraz za szybko na rondzie toruńskim nie zobaczą :wink4:

Boje sie tylko o planu 6cio letniego :kox: tam dopiero bedzie zatwardzenie

Opublikowano

dzieciaczki szybko dorastają teraz :D :D :D cały czas przypominają się Tajemnicze Zamki Majkiego :D :D

Opublikowano

juz przestań z tymi zamkami :polew:

Opublikowano
:hi: barowa pogoda :drunk:
Opublikowano

ja dzisiaj znowu na nocke na nadgodziny :good: wypłata będzie :kox: ponad 3 jak nic :slina:

Opublikowano

to sie podzielisz? :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:23_________________________________________________Ja mam w końcu Bydgoskie blachy :wstydliwy::naughty:

Opublikowano

Panowie ta sporna to kompletna klapa

tak jak ja przyłączyłem sie do korku to stałem od ul. Równej ... i do Fordońskiej 45 min :decayed: dobrze ze mialem CB włączone ... bo tak sie naśmiałem ze jakoś szybko to minęło :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:54_________________________________________________http://moto.allegro.pl/kola-felgi-s3-s4-s6-s8-a3-a4-a6-a8-5x112-oryginal-i1249227413.html :slina: czemu ja jestem taki spłukany ;(

Opublikowano

w każdy mieście własnie nie do końca myślą nad tym co robią...wiadomo jak w Toruniu wygląda sprawa drugiej przeprawy przez Wisłę ,włodarze wpadli na pomysł przebudowanie układu jezdni na moście drogowym ... dodatkowy pas w obydwu kierunkach do środka przeprawy gdzie powstała wysepka i zwężka... korki są takie same... nawet gorsze tylko dalej wysunięte w głąb mostu...co oczywiście odziałowywuje dodatkowym ciężarem na samą przeprawę... w wyniku stłuczki do której dzisiaj doszło na moście wszystko stało... nie ma możliwości przejazdu żadnych służb uprzywilejowanych... całą operacja kosztowała też jakieś tam pieniążki...

Opublikowano

ja dzisiaj znowu na nocke na nadgodziny :good: wypłata będzie :kox: ponad 3 jak nic :slina:

:hi:

dzisiaj mija mi rok w klubie :dance:

Tak więc skoro jesteś taki kasiasty to rozumiem, że z okazji 1. urodzin stawiasz piwo? :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj znowu na nocke na nadgodziny :good: wypłata będzie :kox: ponad 3 jak nic :slina:

:hi:

dzisiaj mija mi rok w klubie :dance:

Tak więc skoro jesteś taki kasiasty to rozumiem, że z okazji 1. urodzin stawiasz piwo? :naughty:

kto ciężko pracuje ten ma :tongue4:
Opublikowano

kto ciężko pracuje ten ma :tongue4

Inni mają, ale się tak nie chwalą :gwizdanie: :P

Opublikowano

kto ciężko pracuje ten ma :tongue4

Inni mają, ale się tak nie chwalą :gwizdanie: :P

a czy ja się chwale :gwizdanie: sam zagadaleś na ten temat :cool1:
Opublikowano

]a czy ja się chwale :gwizdanie: sam zagadaleś na ten temat :cool1:

Oj dobra, dobra ;P Wspominałeś tylko o tym, że ciężko musisz pracować :P

Ja na szczęście nie mam nocek, aczkolwiek taka nocka to nawet zła nie jest.

Opublikowano

]a czy ja się chwale :gwizdanie: sam zagadaleś na ten temat :cool1:

Oj dobra, dobra ;P Wspominałeś tylko o tym, że ciężko musisz pracować :P

Ja na szczęście nie mam nocek, aczkolwiek taka nocka to nawet zła nie jest.

ja wykorzystuje sytuacje że pozwalają dorobić nadgodzinami,bo zazwyczaj tak nie można :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.