Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak wogóle to fajna data 10.10.10 :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak wogóle to fajna data 10.10.10 :kox:

10.10.20.10 :D

Opublikowano

jak jechałem do kościoła o 9:30 to było 1,5 stopnia :wallbash: ale zimówki dopiero tak w okolicach Wszystkich Świętych założę.. :decayed: za 2 godziny wyjazd do Niemiec po... :kox: Rafi postaram się rozejrzeć za tymi mikrofibrami, ale niczego nie obiecuję bo nie wiem czy znajdę czas na chodzenie po sklepach..

Opublikowano

jak jechałem do kościoła o 9:30 to było 1,5 stopnia :wallbash: ale zimówki dopiero tak w okolicach Wszystkich Świętych założę.. :decayed: za 2 godziny wyjazd do Niemiec po... :kox: Rafi postaram się rozejrzeć za tymi mikrofibrami, ale niczego nie obiecuję bo nie wiem czy znajdę czas na chodzenie po sklepach..

spoko :good:

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

Rafał a co Ty potrzebujesz z niemiec?? ja będe jechał we wtorek albo środe :mysli:

Opublikowano
:hi: witojcie
Opublikowano

Rafał a co Ty potrzebujesz z niemiec?? ja będe jechał we wtorek albo środe :mysli:

poszlo na pw

Opublikowano

tak wogóle to fajna data 10.10.10 :kox:

600-letnia rocznica bitwy pod Koronowem :gwizdanie:

Opublikowano

a co tu tak pusto :blink:

Opublikowano

kurcze wkoncu ten ciezki weekend sie konczy i czas isc do pracy... :evil:

Opublikowano

Artur :mysli:

ciężki weekend miałeś???

Opublikowano

Artur :mysli:

ciężki weekend miałeś???

tak piatek :drunk: sobota na uczelni kac gigant...niedziela uczelnia zdecydowanie za dlugo :evil:

Opublikowano

aaa :polew:

kiedys tez chodziłem do szkoły :naughty:

Opublikowano

panowie podpowiedzcie jak w B6 wymienić żarówkę od lewego halogenu (od strony kierowcy), czy trzeba wyjmować całą lampę, jak tak to jakie śrubki odkręcić.

padła mi żarówka i pewnie niedługo i druga padnie

Opublikowano

panowie podpowiedzcie jak w B6 wymienić żarówkę od lewego halogenu (od strony kierowcy), czy trzeba wyjmować całą lampę, jak tak to jakie śrubki odkręcić.

padła mi żarówka i pewnie niedługo i druga padnie

w b6 chyba trzeba kratke ze zderzaka wyjać i jest dojście, ale mogę sie mylić :mysli:

Opublikowano

a czym sie różni silnik ADR od AJL? :naughty:

Opublikowano

z tego co wiem to zazwyczaj wyjmuja cała lampę, która jest niby na 4 śruby ale 2 trzeba odkrecic a 2 popuscic, tylko nie wiem ktore, a tak to nie ma za bardzo jak reki wlozyc, jest zbiorniczek od plynu wspomaganie moze jego jakos odkrece i sproboje sie dostac

znalazlem topic na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23247.0

jutro sobie wymienie zarowy

i tu cus jeszcze znalazlem ze zdjeciami http://www.danieleduca.it/audia4light.php

Opublikowano

a czym sie różni silnik ADR od AJL? :naughty:

ADR 1.8

125 koni

Turbo (brak)

kolektor ssący plastikowy

wał korbowy odlew

wyższy stopień spreżania

AJL 1.8 Turbo

K03s

aluminiowy kolektor

wał kuty

dolot wiekszy

intercooler itd

Opublikowano

mam nadzieje ze WIŚNIA I HERETIC pojawia sie na spocie w bydgoszczy za tydzień w niedzielę :mysli:

widze że pisarze z was nieźli są na forum :naughty:

a chętnie poznaję takich pisarzy którzy tak sie udzielaja na forum :good:

powodzenia :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.