Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

proponowałem coś innego...dla obu miast w połowie drogi to wy i tak wybierzecie wasze miasto bo jest was więcej .. szkoda że brak kompromisów :thumbdown:

Po ostatnim dwukrotnym olaniu spotu w Bydgoszczy gestem dobrej woli z Waszej strony było by pojawienie się w końcu w Bydgoszczy, dziękuję za uwagę :hi:

Tymczasem czas na kawkę :kawa:

święte słowa...popieram w 1000%... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

no to ja się raczej moge nie pojawić bo nie wiem czy sie wyrobie niestety ! a koledzy z Torunia nie mam pojęcia jak sie na to zapatrują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ktoś prócz Bydgoszczan się pojawi :gwizdanie:

CIEKAWE..... CIEKAWE..... :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę jeża. Długo nie byłem na forum i widzę, że jakaś wojna CT vs CB się zrobiła ;) Nie możecie się spotykać w Górsku albo w Złejwsi Wielkiej? Parę lat temu był festyn pt. "Pojednanie Toruń-Bydgoszcz" i wszyscy spotkali się dokładnie na środku czyli tam gdzie jest teraz Shell w Złejwsi. Geograficzny środek między miastami jest właśnie tam, więc teraz tam się spotykajcie :)

dojazd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

proszę zaznaczyć bez akceptacji jednej ze stron.... :no:

nie napisze tak bo nie chce nikogo prowokować :cool1:

poprostu wolałbym widzieć Was zgodnych....dla przyjaźni idących na kompromis ... obojętnie z której strony Wisły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie chce sie sprzeczać i prowadzić zupełnie bezsensowną wojne... tylko szkoda że gdy człowiek spotka sie o późniejszej porze u siebie w mieście bo poprostu z braku czasu nie mógł dojechać to robi się z tego wielką afere... ja tego nie nakręciłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że coś sie ruszyło ale bydgoszcz nie chce nawet do połowy drogi przyjechac w stronę torunia, a dwa to logiczne że jest was wiecej i statystyki w takim głosowania będą po waszej stronie :mysli:

zajmij się spotami Hondy :tongue4: ex-miłośniku Audi :przebiegly:

:naughty:

mam nadzieję że pochopnie to napisałeś :mysli:

chyba że chcesz mi coś powiedzieć w oczy, to może będziesz miał jutro okazję :evil:

chociaż biore poprawkę, bo nie raz się zdarzało że z czyms wyskoczyłeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

:naughty:

okazji nie będzie :decayed: a szkoda :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:15_________________________________________________

chociaż biore poprawkę, bo nie raz się zdarzało że z czyms wyskoczyłeś :polew:

i o to chodzi :good:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:16_________________________________________________Majki ogólnie to czepiam sie ciągle Ciebie bo boli mnie to że jeszcze nigdy mi flaszki nie postawiłeś :cool1:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

okazji nie będzie :decayed: a szkoda :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:15_________________________________________________

chociaż biore poprawkę, bo nie raz się zdarzało że z czyms wyskoczyłeś :polew:

i o to chodzi :good:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:16_________________________________________________Majki ogólnie to czepiam sie ciągle Ciebie bo boli mnie to że jeszcze nigdy mi flaszki nie postawiłeś :cool1:

:polew:

tak myślałem :thumbdown: więc jesli nie przyjeżdzasz na spoty to nie czepiaj się innych :tongue4:

a flaszke to niby z jakiej okazji :mysli:

cos chyba Ci się ostatnio pomieszło w główce, nie dość że świerzak w klubie , d*pę ci kiedys na trasie uratowałem to w dodatku majaczysz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nadal jest to samo, Ja natomiast popieram słowa Binka ale nic na to nie poradzimy że tak jest. Jędrek piszesz czy ktoś oprócz Was się pojawi? Dziwnie to brzmi bo jak zapraszało nas Audi 80 to przyjechały A3, A4, 80, 90, a Ty napisałeś że nie chce Ci się bo jest zimno, a siedziałeś w domu więc wydaje mi się że mogłeś przyjechać i pogadać. A3 np przyjechały z Bydgoszczy oraz Brodnicy i nie stanowiło dla nich to problemu. Ale nie ma się teraz co kłócić o przeszłość. Jutro napiszę czy pojawię się na spocie, ponieważ muszę odprowadzić 2 auto na serwis i nie wiem o której to się odbędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tu wszystkich dobrze a co niektórych bardzo dobrze i mogłem sie spodziewac takiej reakcji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koofa dziewuchy nie drapać się :kox:

Jutro robimy spota ponadplanowego w Bydgoszczy, mam nadzieje że ktoś z piernikowa również zawita ;) Nie piszę tego by kogoś wpienić, po prostu było by miło ZNOWU stanowić ekipę a nie gryzące się "maluczcy ludzie" którzy spierają się, co jest lepsze piernik czy czekoladki z jutrzenki :D

Jeśli chcemy iść do przodu, proponuję nie wracać do tematu absencji, da się to zrobić? :cool1:

Miejcie też na uwadze, że takie kwasy nie zachęcą nowych forumowiczów do uczestnictwa w spotkaniach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...