Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu tak cicho??

Wszyscy tak najedzeni ze nie maja sily do kompa usiasc :D

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe... Ja własnie wróciłem ze spacerku :D zrobiłem kółeczko po Koronowie moją :a4fan::polew:

Opublikowano

fakt .. nażarłem sie co niemiara... trzeba teraz troche zrzucic znowu... a tu ciezko bedzie po sylwek niedlugo...

Opublikowano
  • Autor

Hallooo miłej zabawy Sylwestrowej życze! :drunk: apropo to na kiedy sie umawiamy na kolejne spotkanie

Opublikowano

Proponuje pierwsza niedziele po sylwestrze o 14 w wybranym miejscu Torunia.

Najpierw zebranie wszystkich z Bydgoszczy pod Łuczniczka o 13 i razem przejazd do Torunia...

Madzia... zorganizuj jakies ciekawe miejsce ;)

Opublikowano

Ok

mam na myśli takie miejsca

jak

parking przy byłym Geant (teraz Real) albo może parking Tor-Tor(lodowisko) a może...hm... jeszcze gdzieś ...

No myśle że już szał przedświąteczny minął ;)

ps. Szczęśliwego Nowego Roku :thumbup:

Opublikowano

witam! myśle że też się zjawie :> ,jak by ktoś wzioł laptopa to można by było poVAGować :audi: ,mój na gwarancji jest twardziel padł chyba.

Opublikowano

Fajnie

No to zjawcie się :th: było by nas więcej ..... :thumbup:

Opublikowano

może ja wezmę laptopa,ale bateria nie trzyma za długo

Opublikowano
  • Autor

Myśle że pierwsza Niedziela po Nowym Roku będzie ok, panowie Vagowanie pilnie potrzebne!

Opublikowano

Jak by co to ja sie pisze na wyjazd ze wszystkimi na odwiedziny u sąsiadów.

Biorę Vag-a i będziemy działać.

Tylko proszę o jakiś cynk jak by co bo z moim dostępem do kompa i netu jest różnie .

pozdrawiam i milej zabawy sylwestrowej życzę

Opublikowano

no ja w sobote ide do pracy, jak mi sie uda wyrwac wczesniej to napewno sie zjawie. :th:

Opublikowano
  • Autor

Panowie chodzi o Niedziele , Sobota odpada

Opublikowano

to ja cos zle przeczytałem, bo myslalem, ze chodzi o sobote.

Opublikowano

mi tam pasuje w niedziele ,wiec na 100we będe :kox:

Opublikowano

No to o 13 w niedziele pod Łuczniczką i śmigamy do Toronto... ;)

Jeszcze tylko musimy sie zdecydować jakie miejsce w Toruniu... powiem szczerze ze nie znam za dobrze Torunia.

Mysle ze propozycje jakie tu padły odnośnie tych dwóch parkingów są oki.... tylko teraz decyzja który z nich.

ps Jak nie zapomne to tez wezme lapa

Opublikowano
  • Autor

Panowie tym razem Panie mile widziane, także zabieramy kobietki ze sobą oki

Opublikowano

Panowie tym razem Panie mile widziane, także zabieramy kobietki ze sobą oki

no i odwrotnie :cool:

Apropo miejsca to wybieram

parking przy Realu(dawny Geant) - wylot na Gdańsk przy ul. Grudziądzkiej

niedziela godzina 14:00

Opublikowano

OK wiem gdzie to jest... tam jest komis samochodowy przy tym... niezle mnie tam chcieli zrobic w jajo... ogladalem tam Mondeo '01 ... niezli sciemniacze... na szczescie znam dobrego mechanika w toruniu co dokladnie przeswietlił to autko

ogolnie nie polecam komisu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.