Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA

1.Grzechu + bonus

2.Damian + bonus

3.Krzychu + bonus

4.Wiśnia + bonus

5.Reniu

6.Artur

7.Jędrek

8.wera

9.blondi + bonus

10.Newman

a na ktora?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiśnia się z Kobietą wybiera więc sama nie będziesz na pewno.

No to super :>

Opublikowano

I czy będzie jeszcze jakaś koleżanka bo jak tylko ja to lipa:/

Iza będzie :wink4: ale tylko na bonusie :decayed:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Ale ja mam jeszcze pytanie... o ktorej godzinie? I czy będzie jeszcze jakaś koleżanka bo jak tylko ja to lipa:/ a widzę, że Wera się nie pisze na bonus:/ no chyba, ze zmienisz zdanie?? :>

niestety dzis nie dysponuje taka iloscia czasu wiec bede tylko w tesco

Opublikowano
:bry: vera pod TESCO na sportowo bądź ubrana :bokser: bez sprzętu :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 10:15_________________________________________________wujek Adi na filmiku wymiata :polew: trzeba ten filmik wysłać do zarządu dróg :naughty:
Opublikowano

pisałem juz predzej... ale napisze jeszcze raz....

zbiórka o godz: 16.05 na parkingu Piotra i Pawła przy Broniewskiego... wyjeżdzamy o 16.15

Opublikowano

jak kto lubi, majac dostep do wifi naprawde sporo mozna w nim nagrzebac, dosyc dobrze przeglada sie internet, i filmy np na youtube, nie mialem predzej do czynienia z tego typu telefonami wiec ciezko porownac mi go do czegos

Co do telefonu to cena dobra, aczkolwiek wyczytałem w necie, że bateria słabo trzyma, a ja przy swoim nowym telefonie chciałem uniknąć częstego ładowania.

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 12:18_________________________________________________[quote name=wera :) ]

niestety dzis nie dysponuje taka iloscia czasu wiec bede tylko w tesco

TESCO

:decayed:

Opublikowano

Nosba fura w prawym górnym rogu :shocked:

Opublikowano

Nosba fura w prawym górnym rogu :shocked:

Poodświeżaj trochę stronę to zobaczysz również inne ciekawe furki :pali:

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

SPOT IN BYDGOSZCZ 09.01.2011 TESCO + BONUS - PIZZA

1.Grzechu + bonus

2.Damian + bonus

3.Krzychu + bonus

4.Wiśnia + bonus

5.Reniu

6.Artur

7.Jędrek

8.wera

9.blondi + bonus

10.Newman

a na ktora?

standardowo 18 :)

Opublikowano

Nosba fura w prawym górnym rogu :shocked:

Poodświeżaj trochę stronę to zobaczysz również inne ciekawe furki :pali:

Dzieńdoberek :kawa:

twoja tez :naughty:

Opublikowano

Wiśnia jeszcze raz mnie obudzisz!! :bicz:

:tongue4:

Opublikowano

Jędras, weź na spot koszulkę jak możesz :hi: Postaram się choć na chwilę wpaść...

Opublikowano

spoko :) koszulki leżą w bagażniku żebym nie zapomniał :naughty:

Opublikowano

tak czytam i widze ze troche autek bedzie...a czy ja dojade z tym bolemm glowy ;(

Opublikowano

tak czytam i widze ze troche autek bedzie...a czy ja dojade z tym bolemm glowy ;(

jak juz wyjedziesz to cie przestanie bolec :> :>

Opublikowano

mnie niestety nie bedzie :wallbash: przeziębienie :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.