Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja również dziękuję za spota :> Kto pójdzie za mnie jutro do pracy na 6? Bo ja nie dam rady wstać, tak się rozleniwiłam... :wallbash:

Dobranoc Wszystkim!

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Damian jak zrobisz tak auto to będzie wyglądać mega... celujesz w 17 czy 18 cali? możliwe, że moje "felgi zimówki" będą na sprzedaż na wiosnę..

felgi wizualnie upiekszają autko ... osobiście wolałbym 17' ...

Mam prośbę. Może ktoś wrzucić tu lampy zespolone i dzielone? Bo ja jakoś jednych z nich znaleźć nie mogę ;|

dzielona, kierunek osobno...:

http://moto.allegro.pl/lampa-przednia-prawa-audi-a4-s4-xenon-i1396924580.html

a tutaj masz całą...:

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1368030590.html

Opublikowano

te "zespolone" sa na 99% przystosowane do blotników w przedliftach ... widać to ładnie na zdjeciu

tu sa zamienniki polifta np

http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-lampy-po-lifcie-nowe-l-p-komplet-i1394449180.html

Opublikowano
:siema: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kapelusz z rana jak smietana :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich w nowym roku!! :>

Dopiero teraz dostałem na forum.

Troszeczkę wojaży było co spowodowało brak dostępu do neta :kox: :kox:

Pozdrawiam

Opublikowano

Cześć wszystkim :hi:

Reniu gratulacje

reniu.png

Opublikowano

Teraz trzeba nadrobić zaległości!!

Opublikowano

no to juz nie potrzebuje odswiezac strony :cool1:

Opublikowano

A wczoraj mówiłeś, że kupisz 2 browary i będziesz odświeżał :polew: Co z tym browarem teraz? :polew:

Opublikowano

Siucek ...nie chcesez sprzedac Twojej tylnej dokładki zderzaka...mialbym komplet

Opublikowano

Siucek ...nie chcesez sprzedac Twojej tylnej dokładki zderzaka...mialbym komplet

Nie ma szans. Ja obecnie nie planuje żadnej modyfikacji bo czeka mnie kupno nowych opon letnich i wymiana przedniego zawieszenia. Więc przykro mi bardzo :( a na allegro nic nie ma ??

Opublikowano

Marek opowiadaj jak tam Egipt :naughty:

Opublikowano

Marek opowiadaj jak tam Egipt :naughty:

Było grubo!! :kox: :kox:

Nurkowanie wymiata!!!!

Pogoda w sam raz 30 stopni w słońcu.

Paciate wiadomo nagabywacze i krętacze niesamowici ale fajnie było sobie z nimi potargować. Szkałem jakiejś Audiczki ale nie znalazłem, natomiast koszuleczka prezentowała się jak ta lala.

Później wrzucę jakąś fotkę.

Klątwa nas nie dopadła!!!!!! Przegoniliśmy ją w piz*u!!! :evil: :evil: :evil:

To samo zrobiliśmy z rekinem!!! Dopiero w dniu kiedy przylecieliśmy do Polski znowu się pojawił i zamknęli plaże :polew: :polew:

Opublikowano

takie mody planuje na wiosne tego roku.. fotka autka była wykonywana w czasie zakupu dlatego jeszcze WP :P

audilisz2a.jpg

:kox:

Dami foty :good:

PS teraz chłopaki wiecie gdzie na kawe wbijać :wink4:

Opublikowano

Ford (wiadomo co) wort :song:

Opublikowano

Ford (wiadomo co) wort :song:

...a Fiat jego brat :naughty:

Ogólnie wiadomo, że nie kupuje się aut na F: Fiatów, Fordów i francuskich :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.