Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A grzechu kiedy na ta kawe;d

jutro albo w weekend bo tak to mam popołudniówki

kawe....psia mać :sarcastic::drunk:

Wiśnia widze że jednak wbiłeś na forum :naughty:

a jak,to już jest uzależnienie :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

Dzień Do :bry: wszystkim :)

Ja również dziękuje za wczorajszego spota :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

nie ma to jak P :ON:iedziałek :naughty:

Opublikowano

Luzik guzik :siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panie i Panowie... otrzymałem wiadomośc z Pomorskiego... konkretnie z Kwidzynia że jest możliwość spotu w jakimś miejscu własnie miedzywojewódzkiego... także w okolicach lutego... chłopaki się na to piszą....

no ja tam wiadomo....wtępnie się pisze :kox:

Jeśli będzie to Niedziele to również wstępnie się piszę. :good:

A tak poza tym :hi:

Opublikowano

jakie żarówki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej??

nie chce mi się wyciągać żeby sprawdzić

Opublikowano

jakie żarówki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej??

nie chce mi się wyciągać żeby sprawdzić

C5W 12V

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

patrzałem sobie na te Newbie... kilka osób z Torunia w przeciągu 2 miesięcy dołączyło do tego forum... aż dziwne że jeszcze nikt nowy się nie pojawił na spotach... więc mam PROŚBĘ... jeśli ktoś z nowo przybyłych fanatyków Audi czyta to nasze forum to ogromnie zapraszam na najbliższy spot i do uszestniczenia w dyskusjach :good:

NIE WSTYDZIĆ SIĘ... NIE GRYŹIEMY...

Witam,

Co prawda na forum nie jestem nowo przybyły bo siedzę tu już ponad rok, ale raczej głównie czytam i obserwuję a odzywam się tylko gdy mam coś ciekawego do powiedzenia (co rzadko się zdarza ;) ) Chętnie pojawiłbym się na jakimś spocie w Toruniu, tylko trochę dziwnie, bo przyjadę, Wy wszyscy się znacie a ja nikogo...

tymczasem może polecilibyście mi jakąś stację kontroli pojazdów w Toruniu (jestem z Elbląga a tutaj studiuję). Muszę zrobić przegląd, a nie chce mi się dygać po to do Elbląga. Fajnie, gdyby diagnosta był rzetelny, wszystko posprawdzał, ale w razie jakiejś niesprawności wbił przegląd i powiedział, że przydałoby się to naprawić. Wiem, że mam do wymiany któryś z wahaczy, dlatego dobrze gdyby diagnosta powiedział mi który i wbił przegląd. Mam elbląskie blachy więc nie chciałbym trafić na takiego, któremu zaświecą się oczy i będzie na mnie wymuszał żebym coś u niego naprawił.

Opublikowano
Chętnie pojawiłbym się na jakimś spocie w Toruniu, tylko trochę dziwnie, bo przyjadę, Wy wszyscy się znacie a ja nikogo...

...podjeżdzaj, chetnie Ciebie poznamy. Nie ma czym się denerwować, każdy z nas kiedyś podjechal po raz pierwszy :cool1:

Opublikowano

jakie żarówki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej??

nie chce mi się wyciągać żeby sprawdzić

C5W 12V

:notworthy:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 16:44_________________________________________________

wszyscy się znacie a ja nikogo...

większość z Nas to przechodzi :wink4:

Zapraszamy :hi:

:good:

Opublikowano

tymczasem może polecilibyście mi jakąś stację kontroli pojazdów w Toruniu (jestem z Elbląga a tutaj studiuję). Muszę zrobić przegląd, a nie chce mi się dygać po to do Elbląga. Fajnie, gdyby diagnosta był rzetelny, wszystko posprawdzał, ale w razie jakiejś niesprawności wbił przegląd i powiedział, że przydałoby się to naprawić. Wiem, że mam do wymiany któryś z wahaczy, dlatego dobrze gdyby diagnosta powiedział mi który i wbił przegląd. Mam elbląskie blachy więc nie chciałbym trafić na takiego, któremu zaświecą się oczy i będzie na mnie wymuszał żebym coś u niego naprawił.

PW :cool1:

Opublikowano

jakie żarówki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej??

nie chce mi się wyciągać żeby sprawdzić

C5W 12V

a jaki rozmiar?? :kox:

31mm

36mm

42mm

Opublikowano

42 mm

Opublikowano

42 mm

:notworthy:

tak się nad zielonymi zastanawiam...ale chyba wiocha co :naughty:

ttp://moto.allegro.pl/zarowka-diodowa-c5w-c10w-31-36-42-mm-6-led-i1406745345.html[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:54_________________________________________________te raczej wezme - białe

http://moto.allegro.pl/zarowka-diodowa-9-led-42mm-c5w-c10w-tunning-i1377644764.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.