Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w FIS zainwestuj :good:

taki mam dalszy plan :gwizdanie: gdybym nie sprzedał :polew:

I tak nikt już w sprzedaż nie wierzy :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no słabych Autek w Wawie to nie mają :gwizdanie:

http://www.adrenalinemotorsport.pl/filmy-adreanline-motorsport/fa,street-kings[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 13:17_________________________________________________Panie i Panowie... dzisiaj już czwartek... spot w NIEDZIELE>>>

jak kto chętny oczywiście

Plan dnia jest taki:

Godz 15.30 Parking przy Krzyżu Popiełuszki (koło Górska) "PACHOŁKI" (sensownie jest ustalenie ile osób będzie chetnych)

Godz 17.00 Możemy ruszyć na jakieś jedzonko jak kto woli... Pizza na ul. Gagarina (parking na Auli UMK)

Godz 18.00 Spot Tradycyjnie Piotr i Paweł Broniewskiego... albo druga opcja do zrobienia spoko zdjęć...lub w razie deszczu nowo Otwarty Parking podziemny przy Kościele Garnizonowym (kostka ułożona na nowo... dokładnie podjade i się zoorientuje jak to wygląda, być może spróbuje załatwić zniżke wjazdu dla kilku aut , koszt auta to 3zł za 1/h )

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem czy podjadę bo w poniedziałek już pierwsza "zerówka" :wallbash:

Opublikowano

Zobaczymy... tak jak w poprzednim tygodniu nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał mój weekend :no:

Opublikowano

yhym... no tak się okaże że bedą 2 osoby jeszcze :no: człowiek chce coś zoorganizować... a tu bedzie lipa coś czuje...

Opublikowano

z mojej strony po prostu jest kiepski czas - sesja.. :thumbdown:

Opublikowano

yhym... no tak się okaże że bedą 2 osoby jeszcze :no: człowiek chce coś zoorganizować... a tu bedzie lipa coś czuje...

Znowu stawiasz sprawę, że jak chcesz coś zorganizować to ludzie się wypinają :cool1:

Powiedziałem otwarcie jak wygląda sytuacja u mnie, by później było bez niedomówień. Postaram się dotrzeć ale nie jestem w stanie zadeklarować się na 100%. Poza tym dopiero dwie osoby się wypowiedziały :naughty:

***

Obczajcie ostatnią akcję w tym klipie :polew: :polew: :polew:

http://www.liveleak.com/view?i=d27_1293529810

Opublikowano

yhym... no tak się okaże że bedą 2 osoby jeszcze :no: człowiek chce coś zoorganizować... a tu bedzie lipa coś czuje...

Znowu stawiasz sprawę, że jak chcesz coś zorganizować to ludzie się wypinają :cool1:

Powiedziałem otwarcie jak wygląda sytuacja u mnie, by później było bez niedomówień. Postaram się dotrzeć ale nie jestem w stanie zadeklarować się na 100%. Poza tym dopiero dwie osoby się wypowiedziały :naughty:

***

Obczajcie ostatnią akcję w tym klipie :polew: :polew: :polew:

http://www.liveleak.com/view?i=d27_1293529810

dobre :good:

chyba z kamerką zacznę jeździć :polew:

Opublikowano

ja nie wiem czy w niedziele będe na spocie bo mam sporo do pozałatwiania,i jeszcze się nie doleczyłem do końca(do niedzieli daleko), a nie chce iść potem na nocki nadal przeziębiony :disgust:

:embarrassed:

Opublikowano
http://www.smog.pl/wideo/41838/parkowanie_matizem/[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________http://demotywatory.pl/963/Potworra-z-Lochness :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 17:44_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/41674/kompilacja_mocnych_wpadek_klasyka/[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:16_________________________________________________zakładam gaz :polew:http://www.autokrata.pl/artykul/najszybsze-auto-swiata-na-gaz-lpg-10259
Opublikowano

co tu taka stypa?? :blink:

Opublikowano

wszyscy śpią :naughty:

Opublikowano

nie wszyscy :>

Opublikowano
:evil:
Opublikowano
:hi: a ja jutro mam znowu wolne :> :dance2:
Opublikowano

Jeszcze tylko przetrwać jutro i weekend :radocha: co z tego że pracowity :decayed:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 07:45_________________________________________________Petara wszystkiego najlepszego :>

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Dołaczam się do zyczeń :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.