Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

każdy komplet felg ostatecznie po 1800zł (jeżeli napisze mi jakis dobry kawał :cool1:)

Magda[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 16:20_________________________________________________

sprzedam:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f58b21d3e8a08c.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:55_________________________________________________sprzedam:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f58b21d3e8a08c.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:56_________________________________________________i następne sprzedam:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82e3ffc263b3df4f.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:57_________________________________________________i opony na sprzedaż Michelin 7.0mm (nowe mają 8.0mm) (letnie)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97c827d41dfe5f36.html

te drugie u Twojego sąsiada widziałem :polew: to już wiem po co Ci ta dziura w płocie :polew:

u sasiada :polew: koeś w CSW ma jak bym miał kase to te do audi bym łykał 2 oponki zdrowe pirelli PZero a 2 na dojechanie czyli takie jak moje w audi :naughty: w cenie felg [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:07_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9108724bf031e7c9.html te miały być,ale moja żonka pomyliła i 2 razy audi wstawiła :wink4: również za 1800zł

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprzedam:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f58b21d3e8a08c.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:55_________________________________________________sprzedam:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f58b21d3e8a08c.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:56_________________________________________________i następne sprzedam:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82e3ffc263b3df4f.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:57_________________________________________________i opony na sprzedaż Michelin 7.0mm (nowe mają 8.0mm) (letnie)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97c827d41dfe5f36.html

co to za rozmiar opon?

Opublikowano

te same oponki co na tych felach polerowanych jeżeli dobrze widzę 195/50 R15[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:36_________________________________________________te do audi 18'' :slina: :slina: :slina: ma ktoś 1800zł pozyczyć ?? juz nawet miałem przymierzone :slina: :slina: [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:38_________________________________________________http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/gracze-komputerowi-zli-kierowcy-sa-niebezpieczni

Opublikowano

no to oficjalnie dziś zakończyłem sesję.... :decayed: nareszcie :naughty:

Opublikowano

no to oficjalnie dziś zakończyłem sesję.... :decayed: nareszcie :naughty:

gratuluje :good:

u mnie kira i galka juz obszyte...zderzak w domu...tlumik na poczcie lezy bo jest awizo...a oslona sie maluje :ad::banan3::yeee:

Opublikowano

no to oficjalnie dziś zakończyłem sesję.... :decayed: nareszcie :naughty:

graty :good:

Opublikowano

:hi:

Grzechu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

:good:

miłego dnia

pozdro dla wszystkich :>

Opublikowano
:hi: Również życzę Wszystkiego Najlepszego :))
Opublikowano

Grzechu Wszystkiego Najlepszego :drunk:

Opublikowano

Najlepszego :drinks:

Opublikowano

Najlepszego GRZECHU!! :drunk:

Opublikowano

najlepszego Grzechu!!! godnego następcy Żabki :)

Opublikowano

NAJLEPSZEGO GRZESIU :drunk:

Opublikowano

Najlepszego Grzechu :drunk:

Opublikowano

Dziękuje za życzenia :notworthy:

:hi:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego!!! :drunk:

Opublikowano

100 lat :drunk:

Opublikowano

Grzechu RS4 życze :boobs: :boobs: :boobs:

Opublikowano

Kto sie wybiera w niedziele do TORONTO??

Bedzie cos wogole w ten weekend??

Opublikowano

Ja prawdopodobnie odpadam ze spota w niedziele. Chyba że będzie na 17 to na 30 min mogę wpaść bo póżniej niestety nie mogę. Pozdro :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.