Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego Grzegorz powinno to być dobrze skompletowane, wtedy nie ma tragedii :cool1:

Coś za coś... jak laska chce ładnie wyglądać to wbija się w szpilki i kusą kieckę, a jak chce wygodę to zakłada dresik i trampki :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mogłem w FIS-a tą kase zainwestować :disgust:

Opublikowano

Myślę, że przy 1BE i 17" nie będzie zbytni allroad. Jak będzie to będę myśleć dalej...

Tylko teraz mam dylemat: Konsola polift czy odłożyć kasę na felgi ;)

Opublikowano

przyszła paczka :kox:

Opublikowano

Pusta? :P

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

śmiejcie się ,śmiejcie ;)

Opublikowano

No to już sie pochwal co przyszło skoro zacząłeś temat :cool1:

Opublikowano

podłokietnik :gwizdanie:

dobra spadam do roboty :hi:

Opublikowano

Co tam Reniu słychać? Chyba cię TDU wciągnął, bo coś mało aktywny jesteś ostatnio :polew:

Opublikowano

TDU walcze jedynie wieczorkami, ogólnie za dużo spraw do ogarnięcia a za mało czasu. Czekam cieplejsze dni to podłubiemy coś przy autku, ogólnie to już ta zima mnie wkoorza :ranting1:

Opublikowano

TDU walcze jedynie wieczorkami, ogólnie za dużo spraw do ogarnięcia a za mało czasu. Czekam cieplejsze dni to podłubiemy coś przy autku, ogólnie to już ta zima mnie wkoorza :ranting1:

Chyba każego ;) Ostatnio mam jakieś parcie na modzenie auta, tylko siuty nie ma na to co bym chciał :polew:

Opublikowano

Dlatego Grzegorz powinno to być dobrze skompletowane, wtedy nie ma tragedii :cool1:

Coś za coś... jak laska chce ładnie wyglądać to wbija się w szpilki i kusą kieckę, a jak chce wygodę to zakłada dresik i trampki :decayed:

:good:

Opublikowano

Concert I Plus właściwie kupiony :D

Opublikowano

hał macz ?

Opublikowano

działająca grawitacja

co do gleby to powiem Wam że wróciła radość z jazdy po przejściu na seryjne zawieszenie :kox: wiem że to wina amorów ,ale jednak mimo wszystko trzeba wtedy uważać na byle wyboje czy nierówności na drodze (nawet na utwardzonych amorach) :cool1:

a straty to druga sprawa....wahacze,przeguby,końcówki drążków,powgniatana podłoga,pęknięta osłona silnika itd

z mojego doświadczenia wiem że nie warto pchać się w sportowe zawieszenie :gwizdanie:

przecież Ty aż takiej gleby nie miałeś... znam osoby, które mają glebę -60 i jeżdżą tak prawie przez cały rok (gwint). mój brat też ma jakoś -50 czy -60 i jeździ (co prawda Mazda jeździ tylko w sezonie). a ja u siebie na -20 jeżdżę prawie 2 lata i jest bardzo dobrze moim zdaniem... a to czy trzeba uważać czy nie to na każdym zawieszeniu bo takie nasze drogi.. :wallbash:

Kierownik, sorki że tak wczoraj wyskoczyłem szybciej koło Freda :hi:

Opublikowano

hał macz ?

300 PLN z przesyłką Concert I Plus i Concert I z uszkodzonym prockiem.

Opublikowano

przecież Ty aż takiej gleby nie miałeś...

ale miałem seryjne amory przyjacielu :cool1: a to samobójstwo :decayed:

PS powiem Wam że ledy wewnątrz dają rade jak jest ciemno (w dzień też się odznaczają) :kox:

schowek teraz jak otworze to przednie siedzenia oświetla ,a tak to ledwo w schowku świeciło :kox:

no i bez porównania sam efekt białego światla a nie żółte :kox:

polecam :good:

Opublikowano

przecież Ty aż takiej gleby nie miałeś...

ale miałem seryjne amory przyjacielu :cool1: a to samobójstwo :decayed:

PS powiem Wam że ledy wewnątrz dają rade jak jest ciemno (w dzień też się odznaczają) :kox:

schowek teraz jak otworze to przednie siedzenia oświetla ,a tak to ledwo w schowku świeciło :kox:

no i bez porównania sam efekt białego światla a nie żółte :kox:

polecam :good:

Co tam masz za ledy? Ja swego czasu miałem najzwyklejsze z osiedlowego elektroniczengo i kupa była nie oświetlenie. Nie mówiąc o tym, że musiałem przerabiać lampkę z przodu, bo bieguny były pomieszne w bocznych ledach...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.