Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

dzięki Nowek za pozdrowienka

ustalajcie gdzie ten spot w końcu ma być

mi obojętnie czy w świeciu bydgoszczy czy w toruniu

żeby się z moim kolegą Arturem spotkać i sprawdzić moje seryjne 150 koni z jego niemieckimi zchipowanymi... podjede gdzie bedzie trzeba :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Niech już będzie ta 18:00 pod PiPem.

Ja już nie będę miał dostępu do internetu, więć jakby coś się zmieniło, proszę o smsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli godzina 16 Toruń miejsce spotu Piotr i Paweł? Osoby jadące ze Świecia parking Lidl godzina 15 max kwadrans studencki i odjazd prosze żebyśmy już przy tym zostali chce przyjechac a neta już nie będę miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za życzenia :hi: ale ja już stary jestem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spota;)

Blondi koła pierwsza klasa :kox:

Arturo dzięki za naklejki, jutro z rańca na aucie będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli godzina 16 Toruń miejsce spotu Piotr i Paweł? Osoby jadące ze Świecia parking Lidl godzina 15 max kwadrans studencki i odjazd prosze żebyśmy już przy tym zostali chce przyjechac a neta już nie będę miał

i jak jechał ktoś z CSW? bo o ile mi widomo to tylko ja i Kempes jesteśmy aktywni w tym city[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:38_________________________________________________robił ktoś foty? Bondi poka koła :evil:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:39_________________________________________________Jedas 100lat :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli godzina 16 Toruń miejsce spotu Piotr i Paweł? Osoby jadące ze Świecia parking Lidl godzina 15 max kwadrans studencki i odjazd prosze żebyśmy już przy tym zostali chce przyjechac a neta już nie będę miał

i jak jechał ktoś z CSW? bo o ile mi widomo to tylko ja i Kempes jesteśmy aktywni w tym city[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:38_________________________________________________robił ktoś foty? Bondi poka koła :evil:

Wiśnia, był reprezentant z CSW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-01-czarny-koplet-kanap-skora-i1564465370.html :jerk: :jerk: :jerk: Kempes na allegro :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:42_________________________________________________ale fakt że krzesełka konkret :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:43_________________________________________________manny wiem,to teraz jest nas 3 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wziął moje w rozliczeniu i jeszcze dołożył elektrykę tylnych szyb :slina:

A taka reakcja jak pokazałeś to prędzej na http://motoallegro.pl/bmw-330d-prywatny-fabrycznie-245km-i1562638994.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dziękuję za życzenia :notworthy: mam nadzieję, że na następnego spota już dotrę... ale dziś no wiadomo, nie było jak dotrzeć (mimo różnych teorii spiskowych...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio TY proponowałeś pożyczkę tyle że 20k więc jeszcze 30k Ci potrzebne :cool1:

jak bym miał 20k to bym nie jeździł b5 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z kolegów dziś przed godz. 19 jechał od Brzozy-Stryszka do Bydgoszczy srebrną b5 avant chyba na 17'' i dziury po spryskach w zderzaku i z wlepą klubową na tyle? Tablice CB. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...