Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko kupine tylko nie piny i wtyczki :polew: i silniczki

Silnikczki zapodaj od punto 2

Opublikowano

Kempes :notworthy: :notworthy: :notworthy: za VAG-a czyli przeładowuje mnie ciśnienie :kwasny:

Opublikowano

Żaden problem. Mi przynajmniej szybciej czas zleciał bo siedzę jak na szpilkach :blink:

Tak jak mówiłem ja bym zaczął od sprawdzenia czy sztanga chodzi gładko ale niech się wypowiedzą znawcy :mysli:

Opublikowano

Żaden problem. Mi przynajmniej szybciej czas zleciał bo siedzę jak na szpilkach :blink:

Aaa no właśnie, Tobie na dniach urodzi się dzidziuś :>

Wiśnia ja już jutro idę na rano także skorzystam z tej pięknej pogody :tongue4: a Tobie życze miłego siedzenia w pracy :tongue4:

Tak poza tym to :hi:

Opublikowano

:hi:

Miłego dnia wszystkim:)

Opublikowano

Dokładnie Blondi.

Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do szpitala bo myśleliśmy że to już to ale okazało się że za wcześnie. Teraz Żonka w szpitalu a ja w domu czekam na telefon.

Opublikowano

Żaden problem. Mi przynajmniej szybciej czas zleciał bo siedzę jak na szpilkach :blink:

Aaa no właśnie, Tobie na dniach urodzi się dzidziuś :>

Wiśnia ja już jutro idę na rano także skorzystam z tej pięknej pogody :tongue4: a Tobie życze miłego siedzenia w pracy :tongue4:

Tak poza tym to :hi:

a ja w tyrce :wallbash:

Opublikowano

Żaden problem. Mi przynajmniej szybciej czas zleciał bo siedzę jak na szpilkach :blink:

Aaa no właśnie, Tobie na dniach urodzi się dzidziuś :>

Wiśnia ja już jutro idę na rano także skorzystam z tej pięknej pogody :tongue4: a Tobie życze miłego siedzenia w pracy :tongue4:

Tak poza tym to :hi:

a ja w tyrce :wallbash:

zapomniałeś dodać " siedzę" :laghing2:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 14:23_________________________________________________WIŚNIOWY Twoje błędy

16502 Czujnik temperatury silnika wysokie napięcie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

544 Przekroczenie max ciśnienia doładowania brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

Opublikowano

Kempes - jakiego masz vaga?? ma ktos VAGA pl??

Opublikowano

kto bym mial czas zeby wyrezac jakos w piatek lampy :kox:

Opublikowano

kto bym mial czas zeby wyrezac jakos w piatek lampy :kox:

ja z krzychem rezamy spryski w piatek, pogadaj z damianem on tez mial rezac lampy..

Opublikowano

Żaden problem. Mi przynajmniej szybciej czas zleciał bo siedzę jak na szpilkach :blink:

Aaa no właśnie, Tobie na dniach urodzi się dzidziuś :>

Wiśnia ja już jutro idę na rano także skorzystam z tej pięknej pogody :tongue4: a Tobie życze miłego siedzenia w pracy :tongue4:

Tak poza tym to :hi:

a ja w tyrce :wallbash:

zapomniałeś dodać " siedzę" :laghing2:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 14:23_________________________________________________WIŚNIOWY Twoje błędy

16502 Czujnik temperatury silnika wysokie napięcie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

544 Przekroczenie max ciśnienia doładowania brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

ale teraz przynajmniej czuć te kuce :naughty: [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 18:25_________________________________________________i nie siedzę tylko piaskuje :tongue4: a że jestem na wypowiedzeniu to idzie mi to wolniej :wink4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 18:26_________________________________________________aha,jak ktoś potrzebuje coś z kwasówy jakiś wspornik albo cuś to pisać póki jeszcze tu robie :cool1: ale nie za duże gabaryty

Opublikowano

:hi: siemka kujawiaczki :)

:decayed:

Opublikowano

Wiśnia i co dalej ?? gdzie idziesz jak juz sie skonczy okres wypowiedzenia??

Opublikowano

Kempes - jakiego masz vaga?? ma ktos VAGA pl??

Mam Polskiego Vaga 4,9 i kabel też PL VAG

Wiśnia możesz mi wydech po kawałku wynieść[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 20:00_________________________________________________Co do nowej pracy Wiśni to mogę podpowiedzieć, że nie chce mu się dojeżdżać tak daleko i ma zamiar pracować w CSW. chyba że to jakaś tajemnica była to sory

Opublikowano

Nowek felgi świetnie sie prezentują :good:

Opublikowano

nawet bez gleby ok nie :naughty: teraz lampy ahh konar przyciol z wahaczami kostakami i pinami

Opublikowano

nawet bez gleby ok nie :naughty:

pewnie

OZ-y mają to do siebie że zawsze dobrze wyglądają :kox:

Opublikowano

tez mam OZ i mi sie moje nie podobają :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.