Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za jakiś czas to będzie warte majątek jeśli ktoś utrzyma ten stan licznika...

Opublikowano

pewnie milion przeskoczył :polew:

Ale stan naprawdę :good:

Kupić, postawić na następne 18 lat do ocieplonego garażu i skosić porządną kasę :slina:

Opublikowano

Jedrek musisz sobie odpowiedziec czy potzrebny bedzie Ci avant...ja tez sie nad tym zastanawiałem ale uznalem ze nie potrzebny mi avant...

...no i jeszcze jedno , wazam ze w avancie jest troszke gloisniej w srodku...

powiem Ci tak - uważam, że w B8 avant wygląda ładniej - natomiast jeśli założy się ledy na tył to te do sedana są :kox: ja stwierdziłem tak, że nie będę szukał konkretnej budy tylko wezmę to co będzie w lepszym stanie i w lepszym wypasie :) nie robi mi to różnicy bo jeździłem już dosyć dużym autem jakim jest Mondeo kombi czy troszkę mniejszą Vectrą C sedan :wink4: ale wszystko jest kwestią czasu... jak pójdzie A6 to wtedy poszukiwania A4 będą bardziej zaawansowane :naughty:

Opublikowano

Marcin moge oddac Ci klucze nie w tym tygodniu co teraz bedzie tylko w nastepnym? bo dalem wujasowi zeby mi takie dorobil a popoludniowki ma w nastepnym tygodniu..... a tylko na popoludniowkach moze mi to dorobic... i wyczysc skrzynke bo nie mozna nic wyslac do Ciebie

Opublikowano

witam

Grupa brodnicka rośnie w siłe i pokazuje miejsce gdzie można zrobić spota :) oczywiście jeśli będziecie mieli ochotę wpaść.

Miejsce jest świetne parking duuuży zaraz obok ładny park, Pałac Anny Wazówny i Wieża Krzyżacka, niedaleko rynek a jakieś 2km od parkingu plaża :naughty:

a tu są fotki tego parkingu

P1050257.jpg

P1050264.jpg

więcej na moim profilu ;)

Opublikowano

Artur, będziesz miał w poniedziałek na spocie te naklejki?

Opublikowano

Artur, będziesz miał w poniedziałek na spocie te naklejki?

pewnie, ze bede miał ;)

Opublikowano

Kieras, usuń linka, bo ktoś mi je zwinie ;P

Właśnie wysłałem zapytanie o nie ;P

Opublikowano

link juz usunięty :kox: Many polecam sie na przyszłość :naughty:

Opublikowano

Idę jeszcze sprawdić do siebie która jest szersza, żeby się nie okazało, że to od angola.

Opublikowano

Manny a co kupujesz :mysli:

Opublikowano

podświetlane kratki nawiewów :decayed:

Opublikowano

Manny bierz bo to szczegół a zupelnie zmienia wnętrze :evil:

Opublikowano

i co manny ? Europa ? :wink4:

Opublikowano

i co manny ? Europa ? :wink4:

podobno europa, ale jeszcze dla pewności sprawdzam fotkę i porównuję. Tylko mam pewien problem, bo jestem troszkę pod wpływem %.

EDIT!

Niestety angole. Gościu już aukcję wycofał po moich pytaniach.

Opublikowano

:hi:

Smacznego jajka :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Wesołych świąt dla wszystkich :wink4:

Opublikowano

Święta, święty czas już tuż

wcinaj jajka ale już.

Kiedy zając Cię zaś wzruszy,

daj mu marchew, podrap uszy.

A gdy jajko będzie puste,

daj mu kopa wprost w kapustę.

Niech nie myśli, że jest cwany,

za to Ty miej rok udany.

Życzę Wesołych Świąt Wielkiej Nocy pełnych jajek i dużo szczęścia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.