Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za spota...no i w szczegolnosci Rafiemu za podroz...przynajmniej turbo sie troche wydmuchalo :polew:

Rafi ale widziałem ze na zakretach przy 180-190 lekko zwalniales :evil:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za spota...no i w szczegolnosci Rafiemu za podroz...przynajmniej turbo sie troche wydmuchalo :polew:

Rafi ale widziałem ze na zakretach przy 180-190 lekko zwalniales :evil:

moze trzeba bedzie pomyslec o obniżeniu :mysli:

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za spota...no i w szczegolnosci Rafiemu za podroz...przynajmniej turbo sie troche wydmuchalo :polew:

Rafi ale widziałem ze na zakretach przy 180-190 lekko zwalniales :evil:

moze trzeba bedzie pomyslec o obniżeniu :mysli:

a jednak;) chociaż ze 2-3cm ja za swoją kozę też się wezmę :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:32_________________________________________________Dropsone jakie ciekawe zdjęcie dodał to takie szerokie z trawy :wink4:

Opublikowano

No fotki super :) Spot warty powtórki w jeszcze większym składzie :good:

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za spota...no i w szczegolnosci Rafiemu za podroz...przynajmniej turbo sie troche wydmuchalo :polew:

Rafi ale widziałem ze na zakretach przy 180-190 lekko zwalniales :evil:

moze trzeba bedzie pomyslec o obniżeniu :mysli:

a jednak;) chociaż ze 2-3cm ja za swoją kozę też się wezmę :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:32_________________________________________________Dropsone jakie ciekawe zdjęcie dodał to takie szerokie z trawy :wink4:

to i tak dobrze ze powyrywalem wiekszosc trawy bo tylko stadion by bylo widac :decayed:

Opublikowano

nio... spocik mega udany.. fajnie bylo Was znowu zobaczyć

droga w obie strony ekspresowa :naughty:

ten w tym uno dostal za swoje... ja go tez ładnie otrąbiłem.. czubek jeden :disgust:

Opublikowano

nio... spocik mega udany.. fajnie bylo Was znowu zobaczyć

droga w obie strony ekspresowa :naughty:

ten w tym uno dostal za swoje... ja go tez ładnie otrąbiłem.. czubek jeden :disgust:

Newman nastepnym razem stary moj grill Ci przwioze bo pomimo tego ze jest po dzwonie to lepiej wyglada

Opublikowano

ten w tym uno dostal za swoje... ja go tez ładnie otrąbiłem.. czubek jeden :disgust

dobrze, że mogłem uciec w lewo bo miałbym problem :wallbash:

Opublikowano

ten w tym uno dostal za swoje... ja go tez ładnie otrąbiłem.. czubek jeden :disgust

dobrze, że mogłem uciec w lewo bo miałbym problem :wallbash:

o co ja tu czytam...za nbami musialo sie dziac wesolo...ja caly czas probowalem uciec Rafiemu ale nawet szans nie mialem :polew: :polew:

Opublikowano

ten w tym uno dostal za swoje... ja go tez ładnie otrąbiłem.. czubek jeden :disgust

dobrze, że mogłem uciec w lewo bo miałbym problem :wallbash:

o co ja tu czytam...za nbami musialo sie dziac wesolo...ja caly czas probowalem uciec Rafiemu ale nawet szans nie mialem :polew: :polew:

to jeszcze było zanim Rafi mnie wyprzedził. koło stacji w Górsku

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dziekuje wszystkim za spota...no i w szczegolnosci Rafiemu za podroz...przynajmniej turbo sie troche wydmuchalo :polew:

Rafi ale widziałem ze na zakretach przy 180-190 lekko zwalniales :evil:

moze trzeba bedzie pomyslec o obniżeniu :mysli:

Zobacz Rafał wątek Topora, myślę że to zdrowy kompromis :good:

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

ten w tym uno dostal za swoje... ja go tez ładnie otrąbiłem.. czubek jeden :disgust

dobrze, że mogłem uciec w lewo bo miałbym problem :wallbash:

gosc chyba sam nie wiedzial co zrobil

dobrze ze w tym miejscu jechalismy wolno :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Fotki ze spota pierwsza klasa :) szkoda że nie mogłem dojechać :confused4:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:36_________________________________________________Raper z inowrocławia - Waszka G :polew: :polew: :polew:

Waszka G - Życie ostre jak maczeta [napisy PL]

wstawił w neta , a ludzie jak zaczeli z niego robić zwałe to już szok

np

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za spota...no i w szczegolnosci Rafiemu za podroz...przynajmniej turbo sie troche wydmuchalo :polew:

Rafi ale widziałem ze na zakretach przy 180-190 lekko zwalniales :evil:

moze trzeba bedzie pomyslec o obniżeniu :mysli:

:hi:

hehe :polew: tak cieńko jechaliście... z łatwością doganiałem was astra 1,4 :polew: kolega co jezdzi czarnym B6... nastepnym razem nie ustąpie i sie wpakuje jak dalej bedzie na trzeciego wyprzedzał :evil:

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za spota...no i w szczegolnosci Rafiemu za podroz...przynajmniej turbo sie troche wydmuchalo :polew:

Rafi ale widziałem ze na zakretach przy 180-190 lekko zwalniales :evil:

moze trzeba bedzie pomyslec o obniżeniu :mysli:

:hi:

hehe :polew: tak cieńko jechaliście... z łatwością doganiałem was astra 1,4 :polew: kolega co jezdzi czarnym B6... nastepnym razem nie ustąpie i sie wpakuje jak dalej bedzie na trzeciego wyprzedzał :evil:

nie było żadnego czarnego B6... ewentualnie B7...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.