Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znajomy ma bertone , gniję jak skurczybyk , jeszcze lepiej jak mojego ojca Zafira :kox:

Opublikowano

znajomy ma bertone , gniję jak skurczybyk , jeszcze lepiej jak mojego ojca Zafira :kox:

czyli trzeba zwracać uwage na bude w takim razie... a ten silnik?? 2.0? bo jak by nie patrzeć 200 koni tam siedzi i to nawet nawet się zbiera

Opublikowano

znajomy ma bertone , gniję jak skurczybyk , jeszcze lepiej jak mojego ojca Zafira :kox:

czyli trzeba zwracać uwage na bude w takim razie... a ten silnik?? 2.0? bo jak by nie patrzeć 200 koni tam siedzi i to nawet nawet się zbiera

mojego kolegi kuzyn ma 2.0T bertone.. bardzo ładne auto, silnik w gazie daje radę, ale więcej rady chyba usłyszysz na forum Opla albo Astry, swego czasu sam chciałem takie auto kupić...

Opublikowano
:jerk: ah ah ale piekne B6
Opublikowano

gazu do takiego auta to raczej szkoda... [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:21_________________________________________________

:jerk: ah ah ale piekne B6

gdzie?

Opublikowano

Artur ja jestem w stałym kontakcie z fotografem... czekamy na ładną pogodę i robimy fotki A3, jak będziesz chciał to możesz się dołączyć :) albo zapytam jego czy Ci zrobi sesję.. :) a wiem, że szuka aut do swojego portfolio :)

Jedrek to ustawiaj nas i jedziemy...ja sie na to pisze razem ze srodkiem

Opublikowano

wiem, ale wiesz... spalanie 15 litrów w mieście przy lekkim "pałowaniu" jest trochę przeginką moim zdaniem ;)

Artur, jutro do niego napiszę o Tobie i jak będzie jakiś termin to dam Ci znać :)

Opublikowano

te 200 musi łyknąć odrobinke.. powiem szczerze że ja za tą kase wolałbym już coś innego...niż Opla... te 20 tyś trzeba dać za dobry stan...

Opublikowano

wiem, ale wiesz... spalanie 15 litrów w mieście przy lekkim "pałowaniu" jest trochę przeginką moim zdaniem ;)

Artur, jutro do niego napiszę o Tobie i jak będzie jakiś termin to dam Ci znać :)

Jedrek bede wdzieczny... :notworthy:

Opublikowano

http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-audi-a4-b5-avant-40-40mm-mts-i1599751520.html

jak myślicie amorki też będę musiał o mniejszym skoku założyć czy na serii będzie ok? Przypominam 1BA--> (wystraszony kocur) :decayed:

Na serię nie zakładaj bo będziej jak Grzechoo przeklinał glebę :naughty:

Poszukaj kita razem z amorkami:

http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-avant-40-40mm-mts-i1598709844.html

http://allegro.pl/ta-technix-zawieszenie-sportowe-audi-a4-typ-b5-i1618132746.html

coś w tym stylu

Opublikowano

http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-audi-a4-b5-avant-40-40mm-mts-i1599751520.html

jak myślicie amorki też będę musiał o mniejszym skoku założyć czy na serii będzie ok? Przypominam 1BA--> (wystraszony kocur) :decayed:

Na serię nie zakładaj bo będziej jak Grzechoo przeklinał glebę :naughty:

Poszukaj kita razem z amorkami:

http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-avant-40-40mm-mts-i1598709844.html

http://allegro.pl/ta-technix-zawieszenie-sportowe-audi-a4-typ-b5-i1618132746.html

coś w tym stylu

Reniu dobrze prawi :good:

Opublikowano

http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-audi-a4-b5-avant-40-40mm-mts-i1599751520.html

jak myślicie amorki też będę musiał o mniejszym skoku założyć czy na serii będzie ok? Przypominam 1BA--> (wystraszony kocur) :decayed:

Na serię nie zakładaj bo będziej jak Grzechoo przeklinał glebę :naughty:

dokładnie :good:

buja budą jak na sztormie

przód ryje w asfalcie

osłona połamana

podłoga powgniatana

wahacze dobite

.... to chyba tyle żeby kolege zniechęcić od pomysłu :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: :hi:,

ma może ktoś instrukcję jak skasować powiadomienie o serwisie???

Nie mogę usunąć bo zapomniałem tej kombinacji :wink4: :wink4:

Będę wdzięczny za pomoc :notworthy: :notworthy:

Pozdrawiam

Opublikowano

jade wywalić kata :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.