Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry: Miłego dzionka Wiara :) :)

Jeszcze 1,5 h pracy i czas odpocząc nad jeziorkiem :kox:

Opublikowano
Jeszcze 1,5 h pracy i czas odpocząc nad jeziorkiem kox

Za zimna woda żeby na Kamionki czy Okonin jechać :cool1:

Odnośnie czyszczenia:

CZYSZCZENIA KARCHER MAREK SENGER

Podchorążych 30/28, 85-677 Bydgoszcz

Tego typa powyżej nie polecam! Oszust i tyle, moja jasna tapicerka po jego zabiegach była jeszcze bardziej ujeb... niż przed!

Rysopis: Tłusty, nieogolony i spocony typ w japonkach z brudem między paluchami! Miał mi oddać kasę, to później telefonów nie odbierał pajac.

Żona go wozi na te misje czyszczenia taperek bo pawian chyba nawet nie ma prawka. Nie dawajcie mu swoich samochodów, chyba że chcecie kogoś lekko pokiereszować. :kox:

Opublikowano

ja na spot tez sie pisze, do listy sie nie dopisze bo przez telefon jest to problemem :P

Opublikowano

Lista lista:

1. Bula87

2. ArturB6

3. Kierownik

4. Jedrekx

proszę Jędrek uzupełniłem :good:

Opublikowano

a godzina jaka?? bo mi pasuej cos okolo 15...pozniej moze byc lipa :wallbash:

Opublikowano

a godzina jaka?? bo mi pasuej cos okolo 15...pozniej moze byc lipa :wallbash:

godzina i miejsce do ustalenia :wink4: 15 może być jak dla mnie

Opublikowano

a godzina jaka?? bo mi pasuej cos okolo 15...pozniej moze byc lipa :wallbash:

f*ck

zapomniałem ze w niedziele po południu ojca samochód do odebrania jest od lakiernika :wallbash:

Opublikowano

Na grouponie kupiłem pranie tapicerki u nich za 30zł. Terminy mają straszne, ja się 2 tygodnie temu zapisałem na najbliższy wolny termin - 7 lipca...

Odnośnie spota to się piszę ale mogę być tak od 15:30-16:00 nie wcześniej niestety...

Opublikowano

Na grouponie kupiłem pranie tapicerki u nich za 30zł. Terminy mają straszne, ja się 2 tygodnie temu zapisałem na najbliższy wolny termin - 7 lipca...

Odnośnie spota to się piszę ale mogę być tak od 15:30-16:00 nie wcześniej niestety...

możemy zrobić tak, że umówimy się na 15 w jednym miejscu i tam już zostaniemy przynajmniej jak ktoś jeszcze się zdecyduje to będzie wiadomo, gdzie nas szukać tylko jeszcze miejsce gdzie? Myślęcinek czy HSW?

Opublikowano

Pany okazja mega cena i ten pakiet chromu xD

http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-C19208227.html

Do działu wieś tanćzy i spiewa w jakimś Tucznie :wallbash:

Opublikowano
Pany okazja mega cena i ten pakiet chromu xD

http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-C19208227.html

Do działu wieś tanćzy i spiewa w jakimś Tucznie wallbash

Jeden wielki festyn, nawet w środku jest ten pseudo chrom. Kolo nie kupował tego chromu na metry tylko na wiaderka :cool1:

Opublikowano

binek gratki za fure :good:

Opublikowano
binek gratki za fure good

a Twój brachol dalej paskiem 2.8 smiga czy wrócił do BMW? Pozdrawiam!

Opublikowano
binek gratki za fure good

a Twój brachol dalej paskiem 2.8 smiga czy wrócił do BMW? Pozdrawiam!

smiga ale jak sprzeda to wroci raczej do bmw

Opublikowano

:siema:

Umówmy się o 16 pod HSW

...ja bede :cool1:

Opublikowano

Ja tez bede :) moze nawet zdarze umyc :P

Opublikowano

Ja tez bede :) moze nawet zdarze umyc :P

no to chyba bedzie nas dwoch...ale ja podjade bankowo :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.