Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak tam Arturze? Nadal myślisz:D:D?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jak tam Arturze? Nadal myślisz:D:D?

tak bo szukam kogos co sie zamieni ze mna fotelami...ale spoko juz mam goscia prawie urobionego....bo ja potzrbuje proste a on by chcial z wysuwanym podudziem...więc jesli nie stanowi to problemu to jeszcze chwilka...PAWEŁ a da rade jakies foto tego fotela??

Opublikowano

daj spokój mówiłem CI coś w temacie czekania już więc na spokojnie , ołrajt kliknę tylko nie wiem czy dam rade dziś, tylko musisz powiedzieć konkretnie jakie chcesz te fotki całościowe czy tylko materiału...

Opublikowano

daj spokój mówiłem CI coś w temacie czekania już więc na spokojnie , ołrajt kliknę tylko nie wiem czy dam rade dziś, tylko musisz powiedzieć konkretnie jakie chcesz te fotki całościowe czy tylko materiału...

i całego i materiału :wink4:

Opublikowano

halo jest tu kto.....

:dziura:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

halo jest tu kto.....

:dziura:

za halo :decayed:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

halo jest tu kto.....

:dziura:

za halo :decayed:

hehhe no dokończ :lol1: :lol1:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

będzie ktoś miał kompa dziś na spocie ? :kox:

Opublikowano

będzie ktoś miał kompa dziś na spocie ? :kox:

Ja mogę mieć, ale mój kabel gdzieś na poczcie leży jeszcze :polew:

Opublikowano

lepiej mieć 312 tys realne (o ile już nie skręcone) niż 150 tys na budziku i nie wiadomo ile w rzeczywistości :cool1:

Opublikowano

lepiej mieć 312 tys realne (o ile już nie skręcone) niż 150 tys na budziku i nie wiadomo ile w rzeczywistości :cool1:

no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:53_________________________________________________ale bez diagnostyki tego się nie dowiemy,może zdrowa jest

Opublikowano

lepiej mieć 312 tys realne (o ile już nie skręcone) niż 150 tys na budziku i nie wiadomo ile w rzeczywistości :cool1:

no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła :naughty:

Wiśnia piszesz o swoim :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co sądzicie o tym longu?? warto się zainteresować??

http://otomoto.pl/bmw-728-okazja-long-sekwencja-C19398836.html

312tysi na benzynke to już trochę dużo,jeszcze w gazie :thumbdown: no ale 96 rok to nie ma co sie dziwić w sumie

na przebieg nigdy nie patrze .... z góry zakładam że jest kręcony.... nawet w żabce, bo 220000tys to ona miała w 2000r :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:58_________________________________________________ :slina:

Opublikowano

lepiej mieć 312 tys realne (o ile już nie skręcone) niż 150 tys na budziku i nie wiadomo ile w rzeczywistości :cool1:

no i oto chodzi 312tysi napisał a pewnie 500tysi było,jeszcze parę lat gazownika,trochę doktorka dolane i silnik igła :naughty:

Wiśnia piszesz o swoim :mysli:

:polew: :polew: :polew:

nie o twoim,bo znajomy sprzedawał 2 latat temu :polew: ale dobrą spoinę położył żeby te 2 połowy połączyć także się nie przejmuj :naughty:

Opublikowano

dzięki wszystkim za spota :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.