Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio oglądałem program na tvn turbo jak w lasach samochody rozbierają :evil: :evil: :evil: :evil:

taa... ja w domu rozbieram i pod łóżko chowam :wallbash: :wallbash: jedni w całości trzymają inni od razu rozbierają żeby się później nie pier**lić w tańcu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za podobną kase wolałbym jednak 4.2 spalanie jest na podobnym poziomie...[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 20:08_________________________________________________

ostatnio oglądałem program na tvn turbo jak w lasach samochody rozbierają :evil: :evil: :evil: :evil:

taa... ja w domu rozbieram i pod łóżko chowam :wallbash: :wallbash: jedni w całości trzymają inni od razu rozbierają żeby się później nie pieprzyć w tańcu :cool1:

oj dobra dobra... pisz mi tutaj cene silnika.... [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 20:09_________________________________________________Dropson ustrzelony na mojej ulicy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Nie mogę znaleźć wszystkich śrub trzymających schowek pasażera. Gdzieś na forum widziałem opis, a teraz oczywiście jak jest to potrzebne to ani śladu po wskazówkach ;/

Pomożecie?

W sumie chyba, że niepotrzebnie się za to biorę, bo chodzi o to, że coś mi stuka, puka właśnie w okolicach schowka pasażera i może nie chodzi o coś luźnego. Dźwięk taki jakby jakiś plastik się odczepił i końcówka jest luźna, a na nierównościach "terkocze". Na dziurach o dziwo raczej jest cicho. Raczej nie są to poduchy (aczkolwiek pewnie któraś z nich jest do wymiany, bo lewarek rusza się przy ostrzejszym przyspieszaniu). Stawiam na jakiś plastik, bo na dywaniku znalazłem podkładkę jakąś, więc pewnie od wibracji jakaś śrubka się odkręciła.

Kilka dni temu pod pedałami znalazłem jakiś ułamany plastik, zaczep. Może to właśnie to odpadło.

Może opis nic Wam nie da, więc postaram się jutro pojawić na spocie ;)

P.S. Tydzień temu ustawiałem zbieżność, ale to raczej nie powinno mieć znaczenia, bo to raczej nie z tego powodu są te dziwne dźwięki.

Prawdopodobnie znalazłem źródło stukania (sprawdzę to jeszcze na trasie, na nierównościach czyt. na naszych drogach).

Kto zgadnie co to było ma u mnie piwo ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak ze spotem dzisiaj? przyjeżdza ktoś z Bydgoszczy do Torunia? bo przyznam szczerze że ja mam średniawo czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie moze spotkamy sie w bydgoszczy moze moj brat przyjedzie nowym nabytkiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też odpadam właśnie z Włocławka z giełdy wróciłem, padam na twarz spałem dziś niecałe 2 godziny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...