Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rafi byl ze mna ja brałem sie z Majkim AUDI WYGRYWA !!!

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rafi byl ze mna ja brałem sie z Majkim AUDI WYGRYWA !!!

no to nic tylko pogratulować :good:

Majki szkoda, bo myślałem i gdzieś czytałem, że "Nie dogonisz japońca bo kręci do końca" :wink4:

PS. Jutro jest jakiś spot?? Jeśli w Bydgoszczy to oderwę się na chwilę od pisania pracy :wallbash:

Opublikowano

Najbliższy spot: 7 sierpnia 2011 godz. 18.00, Toruń, Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

ZAPRASZAMY!!!

Opublikowano

jakas lista? Ktoś z Bydg. sie wybiera?? bo coś cisza jest :mysli:

Opublikowano

ja podjade.... a jak nikogo nie bedzie to poprostu zrobie sobie zakupy :tongue4:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 23:41_________________________________________________ale chyba marcin tez bedzie

Opublikowano

:hi:

Na spocie może będę - jak się . 26 godzina na nogach, ciągle w pracy :sick3:

Branoc.

Opublikowano

ja do Torunia dziś nie wpadnę.. wolę nie ryzykować po wczorajszej imprezie..

Opublikowano

Witam koledzy :hi: za tydzień bedzie jakis spot? Będe miał już chyba autko gotowe to w końcu wpadnę na spota :hi:

Opublikowano

Prośba od mojego kumpla, dla posiadających konto na Facebook'u:

najpierw lubimy to : http://www.facebook.com/pages/VAG-Society/233624338028

a później to : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=251855921509520&set=o.233624338028&type=1&ref=nf

Bierze udział w konkursie VAG Society, wygrywa największa ilość like'ów.

Z góry dzięki!

Opublikowano

manny :good:

Opublikowano

Witam to gdzie dokładnie mam byc ten spot? Broniewskiego czy Motoarena??

Opublikowano

Witam to gdzie dokładnie mam byc ten spot? Broniewskiego czy Motoarena??

Piotr i Pawel ul. Broniewskiego, a potem sie zobaczy

Opublikowano

W Bydgoszczy leje :(

Opublikowano

Prośba od mojego kumpla, dla posiadających konto na Facebook'u:

najpierw lubimy to : http://www.facebook.com/pages/VAG-Society/233624338028

a później to : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=251855921509520&set=o.233624338028&type=1&ref=nf

Bierze udział w konkursie VAG Society, wygrywa największa ilość like'ów.

Z góry dzięki!

widzę autko Sodiego :naughty: oczywiście "I like it" :good:

Opublikowano

ehhh przykro mi ze nie dojechałem prawie zalałem moduł komfortu który wymieniałem cały czas mam nieszczelność od komputera woda mi odstaje się do środka jutro daje do mechanika auto. Mam nadzieje ze będzie już dobrze i będę mógł dojechać na spot bez problemu. :confused4:

Opublikowano

Prośba od mojego kumpla, dla posiadających konto na Facebook'u:

najpierw lubimy to : http://www.facebook.com/pages/VAG-Society/233624338028

a później to : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=251855921509520&set=o.233624338028&type=1&ref=nf

Bierze udział w konkursie VAG Society, wygrywa największa ilość like'ów.

Z góry dzięki!

Poszedł głos z profilu mojego i kobity :cool1: Pozdrawiam szanowne grono A4 klubu!

Opublikowano

a tak w ogóle to jak spot?

Opublikowano

A dziś widziałem czarne (ciemne) B7 skleiło się z Taxi na rondzie jagiellonów...

Ktoś od nas? :(

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.