Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuje wszystkim BARDZOOOOOOOOOOOOOOOO za życzenie :notworthy:

:drinks::drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to na Twój dzień :kox:

Opublikowano

100 lat Arczi ! :drunk:

Opublikowano
:siema: Ma ktoś z Was dojście do sprawdzenia auta po VIN ? Czy tylko istnieje możliwość płatna? Bo w ASO śpiewają za to 150 zł :wallbash::shocked:
Opublikowano

wszedzie jest platne niestety :confused4:

Opublikowano

widziałem to jakiś czas temu... jest kosa :kox:

Opublikowano

szukam kompletnej głowicy do ADR-a, jak ktoś ma albo ma kogoś kto ma proszę o info na pw :hi:

Arczi 100 lat............. na kolei :decayed:

Opublikowano

szukam kompletnej głowicy do ADR-a, jak ktoś ma albo ma kogoś kto ma proszę o info na pw :hi:

Swoją popsułeś ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

szukam kompletnej głowicy do ADR-a, jak ktoś ma albo ma kogoś kto ma proszę o info na pw :hi:

Swoją popsułeś ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: sama z siebie

Opublikowano

Wiśnia Ty weź pogoń to auto... bo co chwile wychodzą jakieś niuanse :naughty:

Opublikowano

Wiśnia Ty weź pogoń to auto... bo co chwile wychodzą jakieś niuanse :naughty:

to był główny problem,przyczyna moich wszystkich problemów z tym samochodem :wallbash: [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 19:50_________________________________________________a już chodzi za mną drugi pomysł :decayed: ale to na wiosne [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 19:51_________________________________________________co to za frajda tylko jeździć samochodem :naughty: lepiej poznać go od środka :polew:

Opublikowano

Artur 100lat i 100k premii (niedostępnej dla kobiety) na nowe mody :naughty:

Opublikowano

już chodzi za mną drugi pomysł :decayed: ale to na wiosne

7er :?:

psy pojechali za mną pod tesco żeby mi powiedzieć że mam mieć jaśniejsze szyby jak będę wyjeżdżać bo dowód zabiorą :polew:

szybki tel do kumpla psa który akurat działał w okolicy i podjechał drugim radiowozem i po sprawie .... folia nadal na swoim miejscu :gwizdanie:

Opublikowano

już chodzi za mną drugi pomysł :decayed: ale to na wiosne

7er :?:

psy pojechali za mną pod tesco żeby mi powiedzieć że mam mieć jaśniejsze szyby jak będę wyjeżdżać bo dowód zabiorą :polew:

szybki tel do kumpla psa który akurat działał w okolicy i podjechał drugim radiowozem i po sprawie .... folia nadal na swoim miejscu :gwizdanie:

obawiam się że jak będziesz w innym mieście.. tak szybko kolega nie dojedzie :gwizdanie: BMW + ciemne szyby = częste kontrole policyjne :cool1:

Opublikowano

są rzeczy i sytuacje których nie da się uniknąć :wink4:

Opublikowano

dlatego ja przodu nie przyciemniałem w A3 :wink4:

Opublikowano

dlatego ja przodu nie przyciemniałem w A3 :wink4:

ja mam przód delikatnie zrobiony (patrz mój watek o 7er) ,tyle że pod tesco przy tym ich oświetleniu wyglądały jak czarne
Opublikowano

wiem jak masz :wink4:

Opublikowano

wiem jak masz :wink4:

PS pod Tesco ktoś robił kółeczka Mazdą MX-5 niebieską (kolor identyko jak przy Subaru Imprezie),nie Twój brat czasami :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.