Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

może zorganizujemy wielkie spotkanko w weekend majowy napewno pogoda dopisze i każdmu mam nadzieje pasuje;), oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego, palenie gumy,wyscigi itp,także będą atrakcje!! :th:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja akurat weekend majowy mam zajety bo jade na ogolnopolski zlot Tigra-Teamu, no ale zawsze mozna sie jakos urwac (bedziemy pod Koronowem) ;)

Opublikowano

mnie tez nie ma na wekend majowy .. .ale ta data 19..20 - 04 mi odpowiada.

Opublikowano

Tak z ciekawości zapytam kiedy spotkanko następne i gdzie w Bydgoszczy czy w Toruniu, bo chętnie się wybiorę i poznam kolegów i koleżanki....

Opublikowano

wychodzi na to ze teraz do Torunia by sie trzeba przejechac :)

Opublikowano

:hi:Witam! Jestem tutaj nowy ale chętnie poznam kolegów i Panie Klubowiczki :wink4:

Opublikowano

Witam kolegów... to jak z tym weekendem? ja bede mial zajecia na UMK, ale moge sie urwac.. :P

Opublikowano
  • Autor

ja drodzy przyjaciele zmykam w długii weekend nad morze, może ktoś również śmiga do "władka?" :naughty:

Opublikowano

Nowy kolega domaga sie spotkania w Bydzi :th: Jutro np jest Auto show na Łuczniczce można by było sie spotkać przy okazji

Opublikowano

Jutro za bardzo mi nie pasuje ale na chwile moge się pokazać aby poznać towarzystwo. Jak przyjedzie moja znajoma Madzia na pewno sie zjawię :rolleyes: :th: narka

Opublikowano

Widze, ze cos sie chyba rozeszlo po kosciach... :/

Opublikowano

Ja byłem na Łuczniczce widziałem pare ładnych A4 w środku - ale tu sie za bardzo nei zorganizowaliśmy :no: miejmy nadzieje ze będzie jeszcze okazja

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

może troszke nie w tym dziale.... ale stwierdzilem ze tu szybciej dostane konkretne info a potem sie zamiesci w odpowiednim dziale ;)/

zna ktos moze w Toruniu lub okolicy kogos sensownego kto naprawia manualne skrzynie biegow?? nie dosc ze od dawna mi synchronizator na 3 nie dziala poprawnie (zgrzyta troche przy wrzucaniu i czasem redukcji) to pare dni temu zaczela mi 3 wyskakiwac w trakcie jazdy.. :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja bym bardzo chetnie wpadl ale wyjechalem moja audiczka do irlandii! :( ale jak zjade moze w pazdzierniku to na bank wpadne na jakis spocik!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

moze jakies spotkanko w niedziele?

Opublikowano

Czemu nie,chyba już czas!Teraz kolej na spotkanie w Toruniu.Niedziela mi odpowiada.Czekam na następnych chętnych...

Opublikowano

ja dopiero w sierode wracam :kwasny: moze nastepnym razem mi podpasuje

Opublikowano

cos malo chetnych .. no dawac ludzie dawac..

Opublikowano

cos malo chetnych .. no dawac ludzie dawac..

Chyba na początek , aby ludzi zachęcić , trzeba powysyłać im zaproszenia na pw.T o najlepszy sposób na spora frekwencję na spociku.Po wejściu w listę użytkowników , można posortować według miasta i wtedy szybciej znajduje się ludzi ze swojego regionu.Jak już ktoś pojawi się na spociuku to zapewne spodoba mu się klimat i będzie zaglądał to wątku spotowego i czekał na info o kolejnym spotkaniu :th:

Opublikowano

Ja bardzo chętnie wpadnę ale mi pasuje Bydgoszcz :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.