Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mistrze widzę że nieźle kombinujecie:decayed::wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

no to już zapodać jakiś termin, puścic listę i walimy na zachem się pościgac itd.

na dziś na 19 ktoś by byl chętny? trochę późno na organizację ale cóż

Opublikowano

proponował bym 6 lub 7 lipca :) godz np 19 na Zachemie :) jak ktoś nie wie jak dojechać można się spotkać przy giełdzie na glinkach i ruszyć razem :) potwierdzcie termin to zalatwie kamerzyste :) wszystko zalezne jest od tego ilu nas bedzie bo dla 5 aut to pewnie nie bedzie mu sie chcialo d*py ruszyc... puszczam liste:

1. barteksak

Opublikowano

na 06.07 chętnie, 07.07 idę na żużel :wink:

Opublikowano

6.07 mi pasuje. Ale lepiej ciut wczesniej. np 18?

Opublikowano

Myślę, że też wpadnę :wink: dziś już jestem po spocie w Lipnie :naughty:

Opublikowano

Niebieskie b6 widziane w legbadzie ok. 15:30 :)

Opublikowano

DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI ZA ŻYCZENIA :hahaha::thankyou2:

mnie też dawno nie było miała troche więceh do czytania niż 5 stron :decayed:

jak cos ustalicie to tez chetnie przyjade tego 6.07 ale to musze wiedziec wczesiej co i jak bo jak wiecie tryb nocnej pracy nie na wszystko pozwala :wallbash: wiec tez zadziej jestem na spotach jezeli ide akurat do pracy

Opublikowano

:siema:

i skończyło się rumakowanie moje pędzidełko odmówiło posłuszeństwa

pojechaliśmy sobie z rodzinką odchamić się trochę nad wielką wodę 20 km do celu a tu...... zonk ja mu w gaz a on nic !!!!1 motor chodzi a nie jedzie lewarkiem przekładam na wszystkie strony i nic..... zero biegów

Pozostał więc bidulek na parkingu a my drugim autem ( całe szczęście że jechaliśmy dwoma ) na miejsce odpoczynku. No ale co to za odpoczywanie jak człowiek ciągle myślał co się tam stało.

Nic rozbierzemy i oblukamy problem ale prawdopodobnie sprzęgło :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja tez sie pisze na 6.07 :P

Opublikowano

a Twoje auto czasem nie wisi na allegro? :whistling::wink:

Opublikowano
a Twoje auto czasem nie wisi na allegro? :whistling::wink:

ja wiem ale nie powiem :decayed:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Myślę, że też wpadnę :wink: dziś już jestem po spocie w Lipnie :naughty:

ja miałem wczoraj 2 spoty najpierw z Dobis1 a później z silidariem

Opublikowano
a Twoje auto czasem nie wisi na allegro? :whistling::wink:

ja wiem ale nie powiem :decayed:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Myślę, że też wpadnę :wink: dziś już jestem po spocie w Lipnie :naughty:

ja miałem wczoraj 2 spoty najpierw z Dobis1 a później z silidariem

gadaliśmy na fejsie miałeś dać znać!

Opublikowano

późno bylem przed 21 dopiero :facepalm:

Opublikowano
Myślę, że też wpadnę :wink: dziś już jestem po spocie w Lipnie :naughty:

Dzięki Bart że wpadłeś na trochę chociaż :wink4::good:

Opublikowano
Myślę, że też wpadnę :wink: dziś już jestem po spocie w Lipnie :naughty:

Dzięki Bart że wpadłeś na trochę chociaż :wink4::good:

dzięki również za gościnę fajna miejscówka no i Twoja fura...:slina::shock3:

Opublikowano

dobra to 06.07 godz 18 wszystkim Pasi ?

Spotykamy się może najlepiej na Glinach pod Chemikiem i przejeżdzamy na Zachem :)

puszczam liste :)

1. Barteksak

Opublikowano

jedrekx a no wisialo jakis czas narazie ma przestuj :-P

za duzego ruchu i tak nie bylo wiec pewnie zostanie b5 narazie ;-)

Wyobrazcie sobie: siedze w pracy, ciezko pracuje, patrze a tu jakis duzy czarny alus od merca z rantem w a4 znajomo wyglada :-P mysle se jak nic Wisnia .. no i masz ;-)

A co do spota ja sie pisze 6.07 na 18. Pasi mi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.