Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Patryk tokarzy dobrych masz na Chmielnikach

To samo chciałem napisać, kumpel kiedyś tam dorabiał talerzyki - tylko nie wiem gdzie to dokładnie ;)

No Pan Henio daje radę :grin:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Pany, tak dziś wertując alledrogo znalazłem ogłoszenie Audi A4 B5 2.8 quattro wersja USA (3406037908) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i do tego znaczek B5Battalionu, kojarzycie to autko, może ktoś od nas z forum?

Opublikowano

:bry: przypominam, że jutro SPOT, godzina 18:30 , Łuczniczka

:whistling:

jutro wpadnę moim "Szuraczem" :polew: Dobis jeszcze raz dzięki :notworthy:

Opublikowano

[/size]:whistling:

jutro wpadnę moim "Szuraczem" :polew: Dobis jeszcze raz dzięki :notworthy:

:wink:

Opublikowano
:siema: a na której części parkingu was szukać? na łuczniczce?
Opublikowano

:hi:

:siema: a na której części parkingu was szukać? na łuczniczce?

Pewnie zgraja gości przy ałdikach nie będzie podpowiedzią ? :mysli::wink::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
:siema: a na której części parkingu was szukać? na łuczniczce?

Pewnie zgraja gości przy ałdikach nie będzie podpowiedzią ? :mysli::wink::decayed:

Jest to myśl, aczkolwiek gorzej jak będę pierwszy na parkingu :P

Opublikowano

zazwyczaj spotykamy się na tym największym parkingu zaraz za halą, albo po drugiej stronie pod drzewkami :wink: ja postaram się być punktualnie, w każdym razie w razie czego będę brudną A5tką :grin:

Opublikowano
:hi:
:siema: a na której części parkingu was szukać? na łuczniczce?

Pewnie zgraja gości przy ałdikach nie będzie podpowiedzią ? :mysli::wink::decayed:

Jest to myśl, aczkolwiek gorzej jak będę pierwszy na parkingu :P

Pierwszy (a w szczególności nowy ) zawsze szuka dogodnego miejsca na kilka aut , otaśmowuje takowe ,... rozpala grila i zaczyna piec kiełbaski...to sygnał dla innych , gdzie sie spotykają :wink:

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

:decayed: to tak po krótce jak należy sie zachować :wink:

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

O kilku czteropakach zimnej zupki chmielowej nie muszę wspominać chyba dorosłemu facetowi :whistling::naughty:

I

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

Jak coś byłoby niejasne to wal śmiało na pw lub handy ;) ...też dostepne na pw ;)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:decayed:

Pierdzielę ....idę na urlop ...jak czytam swoje rzeczy to dochodzę do wniosku ,że najwyższy już czas :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

kurw*a dopiero przeczytalem :facepalm:

Opublikowano

dzięki za spot. miło było poznać dwóch nowych kolegów, do zobaczenia! mam nadzieję, że szybciej tym razem :decayed:

Opublikowano

Również dzięki za spot:) nie ma to jak dobra kiełba z grilla przy zimnym piwku :P kogo nie było niech żałuje :P:)

Opublikowano

ja żałuje :tonguemad:

ale niestety choróbsko mnie rozłożyło i mam L4 wiec lipa

Opublikowano
ja żałuje :tonguemad:

ale niestety choróbsko mnie rozłożyło i mam L4 wiec lipa

Coś słabo się balsamujesz od środka:decayed:
Opublikowano

Wera strasznie słabo jak w taką pogodę chora jesteś :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.