Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sto lat!!!

ps. "do nas" tzn gdzie? toruń/bydg or ....?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepszego !! :drinks:

Opublikowano

Buła - 100lat w zdrowiu i z marką Audi

Opublikowano

100 lat!

Wysłane z Audi

Opublikowano
:bry: dzięki :hi:wypiję Wasze zdrowie :decayed:
Opublikowano

100 imienniku :decayed:

Opublikowano

moje też wypij.... najlepszego :kwiatek:

Opublikowano

:siema:

wiśnia kupiłam tą dmuchawę - w końcu :cheesy: ale jak usłyszałam cenę w gordonie to myślałam że na zawał zejdę :zemdlal:

Opublikowano

:hi:

dokładam się do życzeń :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::decayed:

Opublikowano
:siema:

wiśnia kupiłam tą dmuchawę - w końcu :cheesy: ale jak usłyszałam cenę w gordonie to myślałam że na zawał zejdę :zemdlal:

jaka dmuchawe?

Opublikowano
:siema:

wiśnia kupiłam tą dmuchawę - w końcu :cheesy: ale jak usłyszałam cenę w gordonie to myślałam że na zawał zejdę :zemdlal:

jaka dmuchawe?

padło mi ogrzewanie i ten wiatraczek kupiłam :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Problem z autem w ostatnich dniach:

Wieczorem zajechałem do domu, rano auto nie odpaliło. Woziłem ostatnio córę kuzyna z tyłu i miała zapalone światło, pomyślałem, że może nie było zgaszone (teraz już nie jestem pewienn) i akku siadło. Odpaliłem od kuzyna kablami, bez żadnego problemu. Zrobiłem jakieś 30km, bez przerwy, zajechałem do domu.

Następnego dnia rano sytuacja się powtórzyła. Światła w kabinie przygaszone, tylko cyknięcie i nic. Akku podpięty pod prostownik na jakieś 10h, podłączam do samochodu - bez zmian.

Pożyczyłem akku od siostry - to samo.

Jakieś pomysły co to może być? Myślałem też o rozruszniku, ale jak dłużej przytrzymam przekręcony kluczyk to z oporem ale kręci. Kontrolki też wariują.

Opublikowano

Proponuje sprawdzić pobór prądu amperomierzem gdy samochód jest pozamykany i wszystko wyłączone na moje jakieś urządzenie pobiera prąd.

Najczęściej przyczynami są alarm albo radio. Możesz je odłączyć i sprawdzić czy odpalisz następnego dnia

Opublikowano
:siema:

wiśnia kupiłam tą dmuchawę - w końcu :cheesy: ale jak usłyszałam cenę w gordonie to myślałam że na zawał zejdę :zemdlal:

jaka dmuchawe?

padło mi ogrzewanie i ten wiatraczek kupiłam :grin:

ile takie cos koszyuje u gordona? wiem ze w aso kosztowalo jakis czas temu 1200zl, odolnie jezeli skonczyly sie szczotki to nie ma wiekszego problemu z ich wymiana i koszt naprawy ok 20-30zl

Opublikowano
Proponuje sprawdzić pobór prądu amperomierzem gdy samochód jest pozamykany i wszystko wyłączone na moje jakieś urządzenie pobiera prąd.

Najczęściej przyczynami są alarm albo radio. Możesz je odłączyć i sprawdzić czy odpalisz następnego dnia

1.02A bierze :kwasny:

A to, że nie odpala z innego, sprawnego akku nie wyklucza czasem twojej hipotezy? np. radio włącze bez problemu, lampki wewnętrzne świecą... Przy kręceniu oczywiście wyłączone wszystko co zbędne.

Opublikowano

A na kablach odpala bez problemu

?

Kiedy podłączales sprawny alu rano czy wieczorem i rano odpalales samochód

Opublikowano

moim zdaniem aku...pamietaj ze AWX w 1.9 potrzebują naprawde dużo pradu...

a ajki brales od siostry?? skoro na kablach pali to nie rozruszkim tylko mało pradu

ja pewnie zimy tez ladowalem ladowalem i nic...kupilem nowy i spokoj

Opublikowano

Koło forda przy hurtowni Moto bartek na nowotorunskiej jest sklep z alumulatorami mają ceny jak na allegro i towar na miejscu wczoraj brałem dla siebie polecam ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.